Hľadať prácu

Nájdených 4696 pracovných pozícií.
Servisní technik - Pardubice
2022-09-15 - Fastport a.s. - jooble
Co bude Tvým denním chlebem? ~Osmihodinová pracovní doba, ~správa dohledového centra, ~technická podpora klientům, ~servis a instalace klientských přípojek, ~realizace zajímavých projektů (online videopřenosy, firemní sítě, chytré domácnosti apod.). Co požadujeme? ~Znalost počítačových sítí, ~pokročilé uživatelské schopnosti pro práci s PC (Windows), ~řidičský průkaz sk. B, ~technické myšlení, ~pečlivost, ~komunikativnost (každodenní jednání se zákazníkem), ~samostatnost, ~aktivní přístup. Co můžeš očekávat? ~Možnost sebevzdělávání, ~mzdu 27 000 40 000 Kč, ~flexibilní pracovní dobu, ~sickdays, ~notebook, ~mobilní telefon. (27000 - 50000 Kč)

Vývojář SCADA - Pardubice
2022-10-25 - INDUCTLINE machines s.r.o. - jooble
Vývoj SCADA systémů je práce, vášeň a poslání pro toho kdo ~zkrátka rád programuje a baví ho to, ~rád objevuje a učí se nové věci, ~si je vědom, že svého cíle dosáhne svojí zodpovědností a výsledky a díky tomu si hodně vydělá. a takového člověka bude práce u nás bavit Budete pracovat na projektech společně se strojním konstruktérem. Zadání dostanete od kolegů obchodníků. Projekt připravíte, vyzkoušíte a předvedete zákazníkovi. Často se jedná o projekty postavené u nás v Pardubicích, nebo přímo u zákazníků. Spolupráce formou hlavního pracovního poměru. Máme bohaté firemní benefity jako 5 týdnů dovolené, příspěvek na ŽP, sick days, příspěvek na stravování, firemní akce, a další (50000 - 70000 Kč)

Technik oprav - Pardubice
2022-12-13 - Rail Clinic - jooble
Společnost Rail clinic, největší mobilní servis nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, hledá posily pro svoji základnu v Kolíně - techniky pro opravy nákladních kolejových vozidel se znalostí němčiny. Vážíme si poctivé práce svých zaměstnanců, kterým nabízíme profesní růst od juniorního zámečníka, obráběče, svářeče i automechanika po seniorní techniky a manažerský personál. Díky naším nadnárodním klientům (např. VTG, Ermewa, Budamar) i klientům z řad národní přepravců (např. ČD Cargo, ZSSK, RCH, PKP apod.) jsme stabilní a stále rostoucí firmou. Disponujeme prestižními mezinárodními certifikacemi VPI, CL1, ECM a jsme držiteli národních předpisů. Hledáme jak juniory, kterým nabízíme vzdělávací programy umožňující rychlý profesní růst, tak i seniorní techniky, kteří mají s opravami železničních vagónů bohaté zkušenosti. Staňte se součástí silného týmu a přesvědčte se, že práce na železnici má své kouzlo! Co u nás budete dělat... (30000 - 35000 Kč)

Manažer provozu - Pardubice
2022-07-19 - MEDICOLINE SE - jooble
Požadujeme: praxe v oblasti řízení facility zakázek. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, řidičák, bezúhonnost, bydliště v Pardubicích a blízkém okolí, flexibilita, odolnost proti stresu, komunikace s lidmi, zkušenost s vedením týmu více jak 30 ti pracovníků, ruský nebo ukrajinský jazyk. Nabízíme: Možný nástup ihned. Facility společnost zabývající se úklidem a ostrahou zdravotnických zařízení a úřadů, přijme pro svůj provoz v Pardubicích provozního manažera. Náplň práce: kontrola plnění zakázek, přijímání nových pracovníků, evidence nákladů, školení nových pracovníku, nákupy ochranných pracovních pomůcek, čistících prostředků a podobně. (50000 - 60000 Kč)

Vývojový konstruktér - Pardubice
2023-03-03 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra. Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk! Náplň práce: tvorba výkresů od počátku projekt návrh vývojových řešen účast na specifikaci parametrů tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník spolupráce s globálním týmem PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty) zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje Aj na komunikativní úrovni osobnost s týmovým duchem NABÍZÍME ~ stabilní zaměstnání v globálním týmu ~ příspěvek na dopravu ~5 týdnů dovolené ~ příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity ~ dotované stravování ~ a řadu dalších odměn a benefitů... NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty... (40000 - 70000 Kč)

Specialista/ka pro zákazníky T-Mobile - Pardubice
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Stabilní call centrum v Pardubicích roste a hledá právě vás! Naše společnost Go Digital! s.r.o. pomáhá zákazníkům T-Mobile, jedničce na trhu v telekomunikacích. Přidej se k nám i TY! Jsme call centrum, které si žije svým životem, kde lidi nejen pracují, ale baví se a chodí do práce rádi. Vyzařujeme dynamikou, přátelským kolektivem a to, co je pro jiné call centra nemožné, my realizujeme. Tvoříme kolektiv převážně mladých lidí, kteří chtějí u práce mít nohy na stole, poslouchat muziku z repráku, házet si míčem naproti s kolegou, nebo se čas od času ,,omylem,, trefit do svého vedoucího. Lidský přístup k zaměstnancům je naše silná stránka. Díky téhle pracovní morálce dokážeme poskytnout zákazníkovi příjemně naladěný hovor, který má šťávu, a proto nám naše úspěchy umožňují rozrůstat se do Pardubic a držet si místo jako jednička na trhu v telekomunikacích. Zkrátka jsme hrdí na to, že voláme pro T-Mobile. CO BUDETE MÍT NA STAROST... (35000 - 55000 Kč)

Instalatér - Pardubice
2023-03-18 - Stavební bytové družstvo Družba Pardubice - personalka.cz
Přijmeme ihned do stálého pracovního poměru instalatéra. Požadujeme výuční list, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru vítána. Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Řidičský průkaz Benefity ~ Dovolená 5 týdnů - pracovní doba 37,5 hod/týden

ROZPOČTÁŘ STAVEB - Pardubice
2023-03-19 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
Je pro Vás důležité pracovat ve firmě, která má skvělé výsledky, schopný tým lidí a spravedlivé odměňování? Co Vás u nás čeká: práce s programem KROS zpracování kalkulací, výkazů výměr, rozpočtů zpracování soupisů provedených prací vypracování nabídek podle požadavků objednatele vyhodnocování úspěšnosti vypracovaných nabídek zpracování nabídky podle projektové dokumentace, speciálních požadavků objednatele, případně prohlídky staveniště dodržování přidělené dokumentace integrovaného systému, poptávky na dodávky dodavatelů a vyhodnocení dodavatelů Požadavky Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Jiná způsobilost - práce s programem KROS Benefity Bonusy a prémie Mobilní telefon Stravenky Pitný režim (25000 - 40000 Kč)

Lékař v oftalmologii - Pardubice
2023-03-19 - Oftex, s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání studijního programu - všeobecné lékařství specializovanou způsobilost v oboru odpovědnost a spolehlivost organizační schopnosti zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost nadšení pro obor a jeho rozvoj svědomitý a poctivý výkon zdravotnického personálu dodržování zacházení se všemi nástroji, přístroji a technikou dle pokynů výrobce dodržování předpisů BOZP a PO dodržování hygienickoepidemiologického řádu dodržování práv pacientů a etického kodexu lékaře Nabízíme: ~ akreditaci pro základní kmen oftalmologie ~ akreditaci pro specializovaný výcvik v oftalmologii ~ stabilní zázemí zavedené kvalitní značky ~ moderní vyšetřovací přístroje ~ příjemné pracovní prostředí ~ podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu ~ vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas ~ pracovní... (40000 - 100000 Kč)

MOBILNÍ TECHNIK ÚDRŽBY - PARDUBICE (m/ž) - Pardubice
2023-03-15 - OKIN FACILITY, a.s. - flek.cz
Jste kutil, máte šikovné ruce a baví vás práce všeho druhu? Do našeho týmu hledáme šikovné údržbáře na hlavní pracovní poměr, kteří zajistí běžnou údržbu na našich zakázkách. Požadujeme: SOU technického směrů. Manuální zručnost. Zodpovědnost, samostatnost. ŘP. skupiny B. - počet míst - 3 Nabízíme: Práce na HPP. Příspěvek na stravování. 25 dní volna. Mobilní telefon a automobil i pro soukromé účely. Přátelská atmosféra. Veškeré technické vybavení. Multisport karta, výhodné volání O2 a Makro karta. Slevy u našich obchodních partnerů. Dlouhodobou spolupráci. Místo výkonu práce: Pardubický a Královohradecký kraj. Termín nástupu: Ihned nebo dohodou.

Koordinátor distribuce pro okres Pardubice - Pardubice
2023-03-09 - První novinová společnost a.s. - flek.cz
Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád/a cestujete po celém okrese? ANO? Pak hledáme právě Vás…nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího koordinátora, pro kterého bude (u)řízení distribuce novin pro celý okres výzvou i zábavou. Jaká práce na Vás čeká? ● svěříme Vám lokalitu a tým doručovatelů, s kterými budete denně komunikovat a řešit vzniklé provozní komplikace ● práce z domu (vybavíme vás telefonem, notebookem a tiskárnou), častý pohyb i v terénu, abyste mohli kontrolovat práci doručovatelů a řešit vzniklé reklamace ● zajišťování, aby byla Vaše svěřená lokalita plně obsazena doručovateli, v případě náhlého výpadku zabezpečíte zastoupení ● roznos tiskovin probíhá v ranních hodinách, práce Vám tedy začíná kolem páté hodiny ranní, po obědě však máte hotovo Požadujeme: Proč se k nám hodíte právě Vy? ● máte organizační talent a jste spolehlivý/á, časově flexibilní a samostatný... (20200 - 25000 Kč)

Technický vedoucí odstřelu - Pardubice
2023-03-20 - Explosia a.s. - personalka.cz
Technický vedoucí odstřelu Místo výkonu práce : Pardubice a lomy ČR Pracovní náplň Geodetické zaměřování lomových stěn v rozsahu připravovaných trhacích prací Projekční příprava trhacích prací malého a velkého rozsahu včetně potřebných výpočtů avytýčení odstřelů na přidělených lomech Vlastní příprava, nabíjení a provádění trhacích prací malého a velkého rozsahu na přidělených lomech Samostatné jednání s vedoucími jednotlivých přidělených lomů a koordinace prací Jednání s kontrolními orgány a s jinými organizacemi, s nimiž je potřeba spolupracovat Zpracovávání rámcové dokumentace pro vrtací a trhací práce a pro používané stroje Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (výhodou SPŠ Kamenická nebo VŠ báňská) Střelmistrovský průkaz nebo oprávnění TVO pro povrchové dobývání Praxe v oblasti TVO, střelmistr, povrchové dobývání, trhacích a případně geodetických prací Praxe v oblasti výroby a zpracování... (33000 - 40000 Kč)

Projektant / Projektantka stavební - Pardubice
2023-03-19 - Tractebel Engineering a.s. - personalka.cz
Náplň práce: Zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologií snižujících zatížení životního prostředí: návrh stavebního řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi, dispoziční uspořádání, specifikace dodávek, jednání s dodavateli a klienty Požadujeme: VŠ stavební nebo středoškolské s odpovídající praxí dobrá znalost práce s PC – MS Office, AutoCAD nebo Microstation, zkušenosti se 3D systémy, REVIT výhodou, znalost anglického jazyka odborná praxe vítána, u absolventů není podmínkou, Nabízíme: ~ zajímavou práci na projektech pro tuzemské a zahraniční firmy, ~ zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií ~ možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci, ~ přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE, ~ možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, ~ ... (35000 - 50000 Kč)

Obsluha vrtací soupravy - Pardubice
2023-03-19 - Explosia a.s. - personalka.cz
Obsluha vrtací soupravy Místo výkonu práce: Lomy ČR Pracovní náplň provádění vrtacích prací sekundární rozpojování rubaniny bagrem Požadujeme střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru řidičský průkaz sk. B strojnický průkaz manuální zručnost aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost a samostatnost dobrý zdravotní stav čistý trestní rejstřík Nabízíme hlavní pracovní poměr na plný úvazek motivační složku mzdy - osobní hodnocení odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty Mzda ~ mzda: až 50 000 Kč Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Obsluha stavebních strojů Požadované... (30000 - 50000 Kč)

Stavební zámečník - montážní pracovník - Pardubice
2023-03-18 - LOP realizace, s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce : - montáže hliníkových prosklených konstrukcí budov, montáže zámečnických stavebních konstrukcí - montáže provětrávaných skládaných plášťů budov - montážní práce na významných stavbách - objektech po celé ČR - ubytování zajištěno - provádění montážních prací na stavbě v pracovním kolektivu, dle předané technické dokumentace  Požadujeme : - manuální zručnost - základní orientaci v technické dokumentaci - dobrou fyzickou kondici - odolnost práce ve výškách, práce na lešení - časovou flexibilitu Výhodou ( není podmínkou ) : - řidičský průkaz sk. B - praxe ve výrobě nebo v montáži prosklených stavebních výplní : hliníkových nebo plastových oken, dveří, fasád, nebo praxe s výrobou a montáží zámečnických a klempířských ( ocelových, hliníkových, nerezových ) výrobků. - svářečský průkaz Nabízíme :  - hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody ( OSVČ, DPP ) - platové ohodnocení v hodinové sazbě dle předchozích... (27000 - 40000 Kč)

Intern - Pardubice
2023-03-11 - Iron and Steel Products LLC - jooble
Our firm, Iron and Steel Products LLC, is engaged in the e-commerce of iron and steel goods, marketing (e.g. market research) and business services. The LLC is looking for interns with a home office. General requirements: -In-process degree in business, economics or social science. -At least an intermediate English language exam. -Proper office environment with a computer. -German and/or French language skills are a plus, but not required. What we offer: -Internship opportunity full-time or part-time. -Flexible, predictable working hours and work schedule. -You can work comfortably, completely from your home office. -Experience at an e-commerce, marketing and business services company. English language skills can be improved. The firm is headquartered in Hungary. Tasks: -Assistance, collecting information. -Making Excel compilation of quotations or other data. -Communication with co-workers and partners, for...

Procesní inženýr/ka, technolog - Pardubice
2023-03-19 - Tractebel Engineering a.s. - personalka.cz
Náplň práce: Zpracování technologických částí projektů průmyslových objektů (od studií po realizační dokumentaci) v oblasti zpracování ropy, plynu, chemie a energetiky.   Požadujeme: vzdělání: vysokoškolské - fakulta chemicko-technologická – procesní inženýrství, environmentální nebo příbuzný obor; nebo středoškolské s odpovídající praxí, znalost angličtiny, uživatelské znalosti PC, MS Office, základní znalost AutoCAD,   Nabízíme: ~ zajímavou práci na projektech pro tuzemské a zahraniční firmy, ~ zázemí nadnárodní společnosti, ~ možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, ~ motivující finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe, ~5 týdnů dovolené, ~ pružnou pracovní dobu s možností home office, ~ placené přesčasy, ~ příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění.   Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Požadované jazyky ... (30000 - 47000 Kč)

Decathlon Pardubice hledá servisáka! - Pardubice
2023-02-24 - Decathlon - nelisa.com
V Decathlonu chceme zpřístupnit sport co nejvíce lidem a právě ty nám v tom můžeš pomoci. Do našeho týmu hledáme aktivní sportovce , kteří se nebojí přijímat výzvy a pomohou nám  posouvat věci dopředu . Seber odvahu a připoj se k týmu Decathlon, který má touto dobou v Čechách více než 1900 spoluhráčů! Maloobchodní prodej se v příštích pěti letech promění více než tomu bylo v posledních padesáti letech. V Decathlonu máme rádi výzvy. Nechceme tyto změny pouze sledovat, chceme je reálně tvořit spolu s sportovci, kteří mají chuť se realizovat , učit se, růst  a zlepšovat věci kolem sebe.  V současné době  hledáme zručné kolegy a kolegyně na oddělení servisu. Zvládneš sestavit kolo, nabrousit lyže nebo vyplést raketu? Pokud ano, neváhej se připojit k našemu týmu.  Pokud ne, nemusíš mít strach, všechno tě naučíme! Náš tým se v současné době skládá z několika stálých členů. Moc rádi, tě přivátáme mezi sebou. U nás najdeš ...

Konstruktér - Pardubice
2023-03-14 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Konstrukce zařízení, která slouží pro komunikaci v dopravní infrastruktuře, u integrovaných záchranných systémů, ve spojích. Jedná se například o antény, vysílače a další příslušenství – jejich detailní rozkreslení včetně zhotovení výkresů a jejich archivace. Spolupracujete s oddělením výroby, projekce, montáží a nákupu. Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojírenství nebo elektro), technické myšlení, znalost práce v ACADu a některého ze 3D modelovacích programů – nejlépe Solid Works, preciznost, přesnost, smysl pro detail; velmi dobrá znalost práce na PC Nabízíme Velmi zajímavá a různorodá práce na moderních projektech pro firmu, která patří... (38000 - 40000 Kč)

Nákupčí - Pardubice
2023-03-05 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Zajišťování technického nákupu (zabezpečení včasného dodání materiálů pro jednotlivé projekty). Aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Udržování a posilování vztahů s dodavateli. Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek. Kontrola kvality subdodávek, řešení reklamací. Hodnocení dodavatelů, příprava statistik a analýz. Management skladových zásob. Požadujeme Vzdělání SŠ nebo VŠ technického, nejlépe strojírenského, zaměření, nutná je znalost angličtiny slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni – schopnost vést obchodní jednání; Orientace na trhu s technickými (strojírenskými) komponenty, analytické myšlení, motivace pracovat na...

Mesto


Pracovná pozíciaPoužívaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.