Search a job

4401 jobs found.
CELNÍK / CELNICE Plzeň - Plzeň
2023-03-19 - Generální ředitelství cel - personalka.cz
Celní správa ČR přijme uchazeče / uchazečky do  služebního poměru . CS ČR je ozbrojeným bezpečnostním sborem zajišťujícím výkon kompetencí v oblasti správy cel a některých daní, jakož i dalších svěřených nefiskálních činností ve prospěch státu i jeho občanů. Je podřízena Ministerstvu financí. Služební poměr je upraven zákonem č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen (27470 - 46930 Kč)

ASISTENT VEDOUCÍHO PROJEKTU (m/ž) - Plzeň
2023-03-19 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Popis pozice spolupráce na koordinaci stavby a jejím materiálovém zajištění  tvorba změnových listů – kalkulace víceprací/ cenové kalkulace, tvorba výkazů výměr tvorba časových a finančních harmonogramů stavby, zjišťovacích protokolů – fakturace komunikace s investorem, TDI, projektanty a statiky (např. připomínky k projektové dokumentaci) příprava podkladů k výběru subdodavatelů, kontrola měsíčních soupisů provedených prací příprava podkladů k hlášení výkonu, tvorba prognóz ekonomických výsledků Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy) orientace v technické dokumentaci pokročilá znalost Excel, Word řidičský průkaz sk. B spolehlivost, loajálnost Nabízíme ~ zajímavou práci u prosperující firmy se zahraniční účastí ~ pracovní místo v nové administrativní budově ~ zajímavé platové ohodnocení ~ výuku NJ na pracovišti ~ pravidelné školení a vzdělávání ~ pravidelné Teambuildingy...

Řidič sk. C - Plzeň
2023-03-19 - INTERCONEX - MOBIL, a. s. - personalka.cz
Co vás čeká a koho hledáme: Pro cisternovou přepravu hledáme řidiče sk.

Marketingový konzultant/Marketingová konzultantka - Plzeň
2023-03-19 - Evropská databanka s.r.o. - personalka.cz
Jsme česká rodinná firma, která působí v oblasti on-line marketingu a e-commerce již 30 let. Zaměřujeme se na prezentaci firem na internetu, katalogy, reklamní kampaně na internetu, Facebooku či Instagramu, SEO, PPC, remarketing, linkbuilding, vytvoření profilu na Facebooku či Instagramu a jejich správa, výroba webu či e-shopu, databázové výstupy atd. Našimi klienty jsou převážně malé a střední firmy a OSVČ, kterým poskytujeme jednoduché produkty a služby v oblasti e-commerce a marketingu. V souvislosti s dalším růstem hledáme šikovné kolegy/kolegyně do našeho obchodně-marketingového týmu. Pracujeme flexibilně, z kanceláře, z domu, v terénu. Neřešíme věk, školy a diplomy, odkud jste, ale jaký jste člověk, co skutečně umíte a zda máte chuť pracovat. Jsme normální, jde nám o dobře odvedenou práci a spokojeného klienta, práce nemusí být blázinec. Většina z nás pracuje ve firmě 5 a více let. CO OBNÁŠÍ PRÁCE MARKETINGOVÉHO KONZULTANTA... (25000 - 100000 Kč)

Dlouhodobá brigáda ve Vinotéce - Plzeň
2023-03-19 - VD Vinotéky s.r.o. - personalka.cz
Máte rádi víno a rádi radíte ostatním? Jste pozitivně naladěni a komunikativní? Toužíte po práci v příjemném prostředí? Pak hledáme právě Vás! Co můžu slíbit, že ve VD Vinotékách je to výzva a dobrodružství, spolupracujeme s těma nejlepšíma, děláme a budeme dělat velké věci. Milujeme kvalitu, takže poskytujeme jen ty nejlepší vína. A neslevíme! Pro naše prodejny Albert, Kaufland, Olympia Plzeň a Globus - hledáme nové kolegy/ně na DPP - brigáda! Koho hledáme a co u nás budete dělat? * hledáme spolehlivého člověka, díky kterému se budeme moci věnovat tomu, co umíme nejlépe * hledáme týmového hráče, který je samostatný, chce se učit a vylepšovat a umí uznat chybu * skvělé komunikační dovednosti, občas diplomacii a asertivitu * práce s pokladnou, základní znalost práce na PC * aktivně a s úsměvem obsluhovat naše zákazníky, nabídnete jim svou pomoc a poradenství * pečovat o vzhled prodejny, aby byla stále čistá a upravená... (110 - 130 Kč/hod)

Elektromechanik - Plzeň
2023-03-15 - Work Company - jooble
Požadujeme: vyučení v elektro oboru, vyhlaška vyhodou, znalost vykresove dokumentace Nabízíme: 230-280 kč/hod. v čistém, možnost ubytování, možnost záloh Náplň práce: montaz, zestavovaní, udrzba, oprava elektro motoru, spinacich stroju generatoru (230 - 280 Kč/hod)

Lakýrnik - Plzeň
2023-03-15 - Work Company - jooble
Požadujeme: vyučení v oboru, nebo pokročilá praxe Nabízíme: 240-300 kč/hod. v čistém, možnost ubytování, možnost záloh, možnost nadčasů Náplň práce: tmelení, broušení, ředení barev dle norem, celoplošní stríkaní kolejových vozidel (240 - 300 Kč/hod)

Svářeč - Plzeň
2023-03-15 - Work Company - jooble
Požadujeme: znalost vykresove dokumentace, prax v oboru, platnej certifikat 135 Nabízíme: 240-320 kč/hod. v čistém, možnost ubytování, možnost záloh Náplň práce: svařování skeletů kolejových vozidel (240 - 320 Kč/hod)

Lakýrnik - Plzeň
2023-03-15 - Work Company - jooble
Požadujeme: prax v oboru Nabízíme: 240-300 kč/hod. v čistém, možnost ubytování, možnost záloh Náplň práce: lakování mokrou cestou, celoplošní stříkaní velkých ploch-kolejových vozidel (240 - 300 Kč/hod)

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR - Plzeň
2023-03-18 - ŠMT a.s. - personalka.cz
Jsme přední světovou firmou s výrobou a montáží těžkých horizontálních, frézovacích a vyvrtávacích strojů, těžkých soustruhů, otočných stolů a speciálního příslušenství. Do našeho týmu hledáme další kolegy a kolegyně na pozici  STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR . Co bude Vaší náplní práce? ~ Náplní práce je především montáž a demontáž obráběcích strojů v sídle společnosti i u cílového zákazníka (až 150 dní v roce služební cesty po celém světě). Jaké máme požadavky? Vzdělání: SOU/SPŠ strojního typu (obor Seřizovač strojů a zařízení, Strojní zámečník, Nástrojař, Opravář zemědělských strojů, Automechanik, Mechatronik , apod.) Vzdělání je může být nahrazeno zkušenostmi z montáží a servisu. Manuální zručnost Ochotu a možnost cestovat na služební cesty po světě =montáže u zákazníků - až 70-150 dní v roce Znalost čtení výkresové dokumentace Orientaci a znalost v oblasti používání měřidel a nářadí Praxe v oboru výhodou ...

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - ELEKTRO - Plzeň
2023-03-18 - ŠMT a.s. - personalka.cz
Požadované dovednosti: Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb. výhodou Ochota cestovat (po zapracování min. 100 dní služební cesty ročně) Znalost čtení výkresové dokumentace Zaměstnanecké výhody: ~ Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně ~ Měsíčně 1200 Kč příspěvek na penzijní / životní pojištění nebo Flexipasy ~5 týdnů dovolené ~2 dny zdravotního volna ~ Příspěvek na stravování ve firemní jídelně ~ Příspěvek na dopravu ~ Příspěvek na jazykové kurzy ~ Odměny za jubileum / pracovní výročí / pracovní výkony ~ Slevy pro zaměstnance u smluvních partnerů Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Benefity Dovolená 5 týdnů Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na soukromé životní pojištění Závodní stravování Příspěvek na dopravu

Programátor - Plzeň
2023-03-09 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích. Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost. Popis pracovní nabídky Hlavní úkol je poskytnout podporu výrobě v oblasti podpůrných systémů sloužících k nastavení výrobku z hlediska IT... (65000 - 75000 Kč)

ELEKTROINŽENÝR Plzeň - Plzeň
2023-03-18 - JOBSTART s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Pro našeho klienta z oblasti elektrotechniky hledáme ELEKTROINŽENÝRA. PRACOVNÍ NÁPLŇ komunikace s klienty uvádění budících systémů generátorů do provozu pro elektrárenský průmysl nastavování systému, kontrola odstraňování chybovosti úpravy a parametrizace regulátorů hledání technického řešení dohled nad realizací reporting vedení společnosti POŽADUJEME VŠ vzdělání v oboru elektro zájem o oblast regulací a budících systémů komunikativní AJ – PODMÍNKOU flexibilitu ochotu cestovat do zahraničí chuť učit se nové věci NABÍZÍME ~ spolupráci s nadnárodní společností ~ motivující příjem + odměny a roční bonus ~ flexibilní pracovní dobu ~25 dní dovolené ~ možnost HO ~ možnost se vzdělávat ~ stravenkový paušál ~ příspěvek na penzijní připojištění ~ možnost dalšího kariérního růstu ~ notebook a mobilní telefon ~ cafeteria systém benefitů (sport, zdraví...

LEAN ENGINEER - Plzeň
2023-03-15 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky Návrhy a realizace akcí na zlepšení a optimalizaci procesů v závodě Úzká spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci a zefektivnění výroby Trénink a rozvoj všech zaměstnanců pro pochopení a prohloubení znalosti výrobních procesů a standardů Zodpovědnost za plánování a implementaci nástrojů štíhlé výroby Podpora neustálého zlepšování výkonu závodu Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru Praxe ve výrobním závodě automotive výhodou Znalost štíhlé výroby AJ na komunikativní úrovni Organizační schopnosti Dobré komunikační a prezentační dovednosti Nabízíme ~25 ...

INDUSTRIALIZAČNÍ INŽENÝR - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky Zodpovídá za nové vývojové projekty Řídí, plánuje a optimalizuje přípravu výroby nového produktu (odhad a ověření výrobních nákladů, proveditelnost, výběr a vyhodnocení dodavatelů,..) Řídí, vyhodnocuje a zmírňuje rizika Aktivně se podílí na tvorbě dokumentace Komunikuje a reportuje směrem k zákazníkovi Požadujeme VŠ vzdělání technického směru Praxe ve výrobní společnosti alespoň 3 roky Předchozí zkušenost na obdobné pozici v oblasti industrializace výhodou Anglický jazyk na pokročilé úrovni Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti Nabízíme ~25 dní dovolené...

Pracovník technické kontroly - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky Práce s laser trackerem pro přesné i velkoobjemo­vé měření Kontrola kvality ve výrobě – vstupní, mezioperační, výstupní Tvorba protokolů z provedených kontrol Pracovní cesty k dodavatelům Požadujeme SŠ vzdělání – technické Praxe ve strojírenství výhodou Čtení a orientace ve výrobní a výkresové dokumentaci je podmínkou Schopnost práce na PC Německý jazyk výhodou Flexibilita a samostatnost Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost Nabízíme ~ stabilní a perspektivní zaměstnání ~ odpovídající finanční hodnocení ~13.plat ~ týden dovolené navíc + navíc 3 dny Sick Days ~ příspěvek...

SUPERVISOR LOGISTIKY - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky Zodpovědnost za správný chod celého procesu logistiky (od příjmu materiálu po jeho expedici) Odpovědnost za kvalitu práce a neustálé zlepšování logistických procesů Koordinace plynulého zásobování výrobních linek Zajištění výrobního procesu ve dvousměnném provozu Dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek Požadujeme Min. SŠ vzdělání Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky Základní znalost AJ Výborné komunikační a organizační dovednosti MS Office, práce v SAP a IJcore Nabízíme ~ pracovní smlouva...

>> HR specialista << - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky nábor THP i výrobních pracovníků, vedení pohovorů, aktivní spolupráce s hiring manažery komunikace a spolupráce s personálními agenturami hledání v externích databázích a práce s LinkedInem zvyšování PR firmy a návrh HR marketingových akcí návrh a plánování firemních akcí příprava reportů Požadujeme SŠ vzdělání předchozí praxe v personalistice – výrobní společnost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni (alespoň B1) velmi dobré organizační a komunikační dovednosti Nabízíme ~ místo výkonu práce: Plzeň + 15 min. dojezd ~25 dní dovolené ~ flexibilní pracovní doba ~ možnost ... (40000 - 50000 Kč)

Účetní - fakturant - Plzeň
2023-03-12 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích. Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost. Popis pracovní nabídky Kontrola, párování, procesování a účtování došlých faktur Kontrola nespárovaných příjmů Kontrola zúčtování konsignačních... (34000 - 44000 Kč)

Java Developer - Plzeň
2023-03-07 - Orienta Czech s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní personální agentura s více než dvacetiletou historií a pobočkami po celém světě. Na trhu práce se orientujeme za Vás! Popis pracovní nabídky Budete vyvíjet technický software se zaměřením na Javu/Javu FX (systémové služby, komponenty a ovládací prvky pro grafická uživatelská rozhraní HMI) Budete úzce spolupracovat s kolegy z vývojového týmu Požadujeme Ideálně VŠ vzdělání technického zaměření (informatika, softwarové inženýrství, mechatronika, …) Praktické zkušenosti s vývojem softwaru v jazyce Java Zkušenosti s vývojem grafických uživatelských rozhraní HMI v jazyce JavaFX Přehled v oblasti softwarového inženýrství Git, SVN, Azure DevOps Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka Velmi dobré analytické myšlení a schopnost...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.