Search a job

4401 jobs found.
Tesař - Plzeň
2023-03-19 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Hledáme Tesaře pro silniční, pozemní a železniční stavby. Požadujeme: praxi nebo vyučen v oboru spolehlivost vhodné i pro absolventy zdravotní způsobilost Nabízíme: ~ jistotu u prosperující firmy se zahraniční účastí ~zajímavé platové ohodnocení a benefity ~ možnost ubytování ~ příspěvek na pezijní připojištění ~ stravenkový paušál ~25 dnů dovolené ~ roční prémie   Místo výkonu práce: stavby Berger Bohemia a.s. v ČR Nástup: ihned Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Technik/technička v metalografii - Plzeň
2023-03-19 - Element Materials Technology Pilsen s.r.o. - personalka.cz
Element je vedoucí světová skupina nezávislých laboratoří zabývajících se testováním různých druhů materiálů. V Plzni působíme již téměř 20 let. Pro naše zákazníky zajišťujeme výrobu vzorků, tepelné zpracování a nabízíme různé druhy mechanických zkoušek např. zkoušky tvrdosti, stress rupture, rázem v ohybu, ohybem, únavy, metalografie a mnoho dalších. Pro posílení našeho technického týmu hledáme do laboratoře v Plzni vhodného kandidáta na pozici  Technik/technička v metalografii Požadavky Minimální vzdělání: Vyšší odborné Práce s PC - - Provádění zkoušek kovových materiálů - Práce ve zkušebnictví - Práce se světelným mikroskopem, zhotovování analýz a výsledných reportů, obsluhování měřících přístrojů - Spolupráce při zavádění nových metalografických zkoušek - Vyhodnocování makro a mikro vzorků pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti leteckého průmyslu - 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden) - pouze denní Požadované jazyky... (30000 - 34000 Kč)

Hlavní účetní - Plzeň
2023-03-06 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Do moderního výrobního závodu ve Stříbře hledáme pro našeho velmi dobrého klienta hlavní účetní. Náplň práce: - aktivní spolupráce na převzetí vedení účetnictví z centrálního share centra do lokálního týmu - personální spolupráce na rozšíření stávajícího týmu - koordinace měsíční účetní uzávěrky a reportingu - reporting pro management a reportů pro konsolidaci (US GAAP) - kalkulace a účtování úroků a opravných položek k zásobám - kurzové přecenění - spolupráce při externím auditu - rekonciliace rozvahových účtů a vedení hlavní knihy - treasury - koordinace odchozích plateb, controlling cash-flow Requirements: - min. SŠ vzdělání v oboru účetnictví, financí nebo ekonomiky - velmi dobrou znalost Excelu - 3 roky zkušeností na obdobné pozici - angličtina slovem i písmem výhodou - praxe se systémy SAP - R3 - S4H výhodou Benefits: * Pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Měsíční bonus a roční bonus * Vánoční a prázdninový... (60000 - 75000 Kč)

STAVBYVEDOUCÍ - Plzeň
2023-03-18 - LESING plus, spol. s r.o. - personalka.cz
Významná stavební společnost s ročním obratem 130 - 180 mil. Kč zaměřená na dopravní, inženýrské stavitelství a průmyslové stavby hledá vhodné kandidátky na pozici:   STAVBYVEDOUCÍ   Základním cílem kandidáta na této pozici je: Komplexně dokončená přidělená zakázka dle SOD včetně všech jejich dodatků, ve stanoveném termínu, při splnění zisku stanoveném společností, při optimální spokojenosti zákazníka. Dále: Převzetí staveniště, předávací protokoly, plány výstavby, vedení stavebního deníku Komunikace s investorem a externími dodavateli Geodetické měření ve spolupráci s geodety, vytyčení a sondy inženýrských sítí na stavbě Pracovní harmonogram, řízení a organizace prací na stavbě, jednání za společnost na kontrolních dnech Zodpovědnost za hospodárné provádění staveb Zodpovědnost za fakturační proces Převzetí a předání etap výstavby, změny, neshody atd. Komunikace s vedením společnosti a jejími odděleními... (40000 Kč)

Projektový manažer - Plzeň
2023-03-03 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Hledám kandidáta na pozici v malé strojírenské firmě, poblíže Plzně. Pokud máte několikaletou praxi v oboru a chuť se zaměřit na projektový management, pak víte, co udělat! Vaším úkolem bude: * zajištění zakázky od začátku až po převzetí * zadání projektu, výběr subdodavatelů, technická dokumentace, uzavírání smluv * komunikace se zákazníkem (Německo, Švýcarsko, Skandinávie) * řešení technických problémů a reklamací * rozhodnutí o možnosti zadání zakázky i jiné společnosti * organizace termínů, plánů * spolupráce na více projektech Requirements: Kandidát by měl splňovat následující kritéria: * SŠ/ VŠ technického směru - strojní konstrukce, technologie * znalost NJ nebo AJ pro komunikaci s klienty * ŘP skupiny B Benefits: Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod: * mobilní telefon * notebook k jednání * bonusy dle výsledků firmy (60000 - 80000 Kč)

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODU - Plzeň
2023-03-18 - Orienta Czech s.r.o. - flek.cz
- koordinovat nabídky - spravovat objednávky od třetích stran (od zahájení objednávky až po reklamace) - specifikovat detaily ohledně nabídek/objednávek (cena, termín atd.) - denně komunikovat s kolegy z Německa, ale také prodejci a dodavateli Požadujeme: - komunikativní znalost německého - znalost práce na PC - především s MS Office, ideálně programu SAP - dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti - analytické myšlení a prozákaznický přístup - počet míst - 1 Nabízíme: - místo pracoviště Plzeň - Flexibilní pracovní dobu - Možnost popř. i částečného úvazku - Možnost využívat i Home office - Čtvrtletní a roční odměny - Příspěvek na penzijní pojištění - Volnočasové benefity (cafeterie) - Dotované stravování - Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma - 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc - Moderní pracovní prostředí

Specialista digitálního tisku - Plzeň
2023-03-17 - Triangle Recruitment CZ s.r.o. - flek.cz
Do zavedené společnosti sídlící v blízkém okolí Plzně hledáme specialistu digitálního tisku. Náplň práce: Hledáme zkušeného pracovníka digitálního tisku, který nám pomůže udržet vysoké standardy a výrobní cíle Ideální kandidát bude mít zkušenosti s obsluhou digitálního tisku, stejně jako silné znalosti správy barev, přípravy souborů a kontroly kvality tisku. Bude odpovědný za to, že všechny úlohy budou vytištěny podle specifikací Požadujeme: PC dovednosti, které jsou důležité pro zadávání, sledování a analyzování dat. Zkušenosti v oblasti tisku. Zkušenosti s digitálním tiskem. IT znalost - výhodou. Schopnost porozumět a používat mechanické nástroje. Schopnost identifikovat a opravit mechanické problémy. Proaktivní přístup k detailům, pečlivost. Komunikační dovednosti - spolupráce s ostatními odděleními. - počet míst - 4 Nabízíme: Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech. Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost... (38000 - 42000 Kč)

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY - PLZEŇ (A10952) - Plzeň
2023-03-16 - AURES Holdings a.s. - flek.cz
Přemýšlíte o změně zaměstnání? Máte zkušenosti s mytím a čištěním aut? Nebo je práce s auty vaším koníčkem? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu. * Čištění exteriéru/interiéru vozů * Péče o čistotu prodejní plochy * Péče o čistotu vozů na prodejní ploše * Drobné převozy aut Požadujeme: * ŘP sk. B * Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden * Ochotu pracovat ve venkovních prostorách - počet míst - 2 Nabízíme: * Mzdu 34.000 Kč * Práci ve stabilní společnosti * Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, slevy na sport, kulturu, cestování) * Práci v přátelském kolektivu

Obsluha svářecího stroje - Plzeň
2023-03-16 - Triangle Recruitment CZ s.r.o. - flek.cz
• Obsluha svářecích strojů - práce vhodná spíše pro muže • Vkládání materiálnu do stroje, následná kontrola hotových výrobků, jeho balení a evidence Požadujeme: • manuální zručnost • svědomitost • spolehlivost a ochotu práce v třísměnném provozu. - počet míst - 11 Nabízíme: • Třísměnný provoz • Možnost týdenních záloh a ubytování • Práce přímo v Plzni (25000 - 31000 Kč)

Inženýr kvality - Plzeň
2023-03-03 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Pohybujete se v oddělení kvality? Máte výborný přístup k zákazníkům a domluvíte se anglicky? Představíme Vám výborně hodnocenou a oceňovanou společnost. Pošlete nám Váš životopis. Vaší náplní práce na pozici inženýra kvality bude: - zajistit implementaci a chod systému kvality - hodnotit nové výrobní procesy - komunikovat se zákazníky - identifikovat a analyzovat kvalitativní problémy - připravovat a realizovat zákaznické audity Requirements: - SŠ vzdělání technického směru - zkušenosti na pozici inženýra kvality - znalost prostředí z automotive společnosti - velmi dobrou znalost anglického jazyka - znalost nástrojů kvality (LEAN, FMEA, 5WHY, 8D reporty) Benefits: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - penzijní připojištění a sportovní vyžití - jazykové vzdělávání - příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech - 3% z hrubého základu na PP - výhodné telefonování s O2 (55000 - 65000 Kč)

Normovač / LEAN specialista (m/ž) - Plzeň
2023-03-15 - Manuvia, a. s., organizační složka - flek.cz
→ Vypracování nové hodinové normy na základě výkresové dokumentace a metodiky → k tomu určené → Měření výrobních procesů a jejich vyhodnocování → Spolupráce na ročním přecenění produktů z pohledu výrobních hodin → Spolupráce na řešení výrobních problémů podle metodiky QRQC → Aktivní spolupráce na rozvojových a strategických projektech Požadujeme: → SŠ vzdělání technického směru (Strojní výhodou) → Orientační znalost normování metodikou Most, MTM, Refa nebo obdobné → Orientace ve výkresové dokumentaci, → Orientace v metodikách zlepšování procesů (5S, Lean, Six Sigma, Kaizen) výhodou → Všeobecná orientace ve výrobních procesech → Anglický jazyk alespoň na základní úrovni → Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) → Samostatnost, komunikativnost, schopnost spolupracovat v týmu a prezentovat výsledky → Ochotu učit se novým věcem - počet míst - 1 Nabízíme: 25 dní dovolené Příspěvek na dojíždění pro každého... (50000 - 65000 Kč)

ZÁMEČNÍK 230,-/hod - Plzeň
2023-03-14 - 1. Personálka plus, a.s. - flek.cz
zámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidel obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla Požadujeme: uživatelská orientace ve výkresové dokumentaci praxe v oboru -výhodou proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem - počet míst - 10

TECHNIK KVALITY - PLZEŇ - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - flek.cz
- Budete zodpovědný za podporu kvality ve výrobě - Budete ověřovat oprávněnost a správnost NCR měřením nebo porovnáním s výkresem / dokumentací - Budete operativně řešit problémy v kvalitě - požívání různých nástrojů - Provádění auditů produktů - V případě kvalitativního problému nebo při interní / externí reklamaci budete provádět kontrolu - Budete zodpovědný za dodržování systému bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí Požadujeme: - Min. SŠ technického směru - alespoň menší praxe v oblasti kvality ve výrobním prostředí - Znalost a praktická zkušenost s technickým měřením - Znalost metodiky auditu produktu - Dobrá znalost MS Office - Anglický jazyk na dobré úrovni - schopnost domluvit se - Schopnost analyzovat a reportovat - počet míst - 1 Nabízíme: - 25 dní dovolené - Příspěvek na dojíždění pro každého zaměstnance - Závodní stravování/příspěvek na stravování - Profesní i osobnostní vzdělávání - Pololetní a roční...

TRUHLÁŘ 230,-/hod - Plzeň
2023-03-14 - 1. Personálka plus, a.s. - flek.cz
práce na dřevoobráběcích strojích lícování a montáž dřevěných podlah,příček,stěn apod obkládání stropů,bočnic drobné zámečnické práce veškeré činnosti jsou prováděny ve vagonech dle výkresové dokumentace,technologických postupů a návodů pro montáž Požadujeme: praxe v oboru truhlář znalost technické dokumentace - počet míst - 7 Nabízíme: mzda 230,-/hod

VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU - Plzeň
2023-03-14 - Orienta Czech s.r.o. - flek.cz
• vedení menšího týmu v rámci strategického nákupu • vyjednávání se současnými i novými dodavateli - analýza podmínek, hledání vhodných dodavatelů pro nové projekty • uzavírání objednávek a rámcových smluv, vyjednávání o cenách a jiných parametrech dodávek • úzká spolupráce s odd. engineeringu při technických specifikacích • aktualizace dodacích termínů v návaznosti na výrobní program • správa nákupních dat v interním ERP systému • kooperace se zahraniční matkou i dceřinými závody • pravidelný reporting vedoucímu nákupu Požadujeme: • SŠ vzdělání • prokazatelná praxe ve strategickém nákupu - výrobní společnost • zkušenost s vedením menšího týmu • AJ na komunikativní úrovni (B2+) - denní využití při komunikaci s dodavateli i nadřízeným • dobrá znalost MS Office - především Excel • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti - počet míst - 1 Nabízíme: • místo výkonu práce: Plzeň-město • 5 týdnů dovolené • Kafetéria benefit systém...

TRYSKAČ 200,-/hod - Plzeň
2023-03-14 - 1. Personálka plus, a.s. - flek.cz
tryskání rozměrných ocelových konstrukcí ruční tryskání v tryskacím boxu s uzavřeným oběhem abraziva příprava svařenců před operací tryskání Požadujeme: znalosti a praxe v oboru tryskání ocelových konstrukcí - počet míst - 3 Nabízíme: mzda 200,-/hod

Projektový nákupčí - Plzeň
2023-03-02 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Máte za sebou praxi na pozici projektového nákupčího? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste ideálním kandidátem! Na pozici PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ bude vaší pracovní náplní: * spolupráce na přiděleném projektu * zajištění nákupu komodit pro daný projekt * účastnit se výběrového řízení * vést komunikaci s dodavateli * dohled nad dodacími termíny, smluvními podmínkami a cenovými podmínkami * spolupracovat s dalšími odděleními v rámci firmy Requirements: * VŠ vzdělání * Anglický jazyk na pokročilé úrovni * Předchozí praxe na stejné pozici alespoň 3 roky * MS Office na uživatelské znalosti Benefits: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - HO - zdravotní volno - závodní stravování - příspěvek na penzijní a životní pojištění - Cafeteria - příspěvky na jazykové vzdělávání - další firemní a jazykové vzdělávání - možnost profesního i osobnostního růst (45000 - 55000 Kč)

Normovač ve výrobní firmě - Plzeň
2023-03-16 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Máte předchozí praxi na pozici normovače? Orientujete se v technické dokumentaci? Hledáme vhodné kandidáty na pozici NORMOVAČ VE VÝROBNÍ FIRMĚ! Vaším úkolem bude: * zpracování norem z předlohy technické dokumentace a pomocí určených normovacích metod * práce na přidělených projektech * zajištění měření procesů a následné vyhodnocení * analyzovat pracovní postupy Requirements: * min. SŠ technického zaměření * orientace v metodách REFA či MTM * orientace v techické dokumentaci či lean principech * MS Office na uživatelské znalosti * předchozí praxe ve výrobní firmě na pozici NORMOVAČ Benefits: * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy školení * Závodní stravování * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * Příspěvek na dojíždění (45000 - 60000 Kč)

Tazatel pro dlouhodobou spolupráci - Plzeň
2023-03-11 - FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s ... - flek.cz
Rozšiřujeme náš tým tazatelů v Královehradeckém kraji. Pojďte se s námi podílet na výzkumu veřejného mínění, sociologických výzkumech, na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, či marketingové výzkumu. Obsah práce: • dotazování ve městech i obcích, • dotazování ve firmách či domácnostech, • dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod., • rekrutace respondentů na skupinové diskuse, • aj. Požadujeme: Jste náš člověk, pokud: • hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti, • je vám 18 let a více, • jste komunikativní a baví vás práce s lidmi, • jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý, • ovládáte základní práci na počítači, • máte k dispozici notebook nebo tablet s OS Windows. - počet míst - 13 Nabízíme: • Dlouhodobou spolupráci na vámi vybraných projektech • Možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník • Práci na DPP či ŽL • Flexibilní...

SPECIALISTA RISK MANAGEMENTU - Plzeň
2023-03-15 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Hledáme kolegu na pozici SPECIALISTA RICK MANAGEMENTU! Na této pozici bude vaším úkolem: * zajištění procesu řízení rizik (indetifikace, hodnocení, minimalizace následků) * včasná prevence rizik * reporting * dohled nad plněním termínů Requirements: * VŠ vzdělání ekonomického, technického směru * AJ na velmi dobré úrovni * Předchozí praxe v oblasti controllingu, projektového managementu či risk managementu alespoň 3 roky Benefits: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - HO - zdravotní volno - závodní stravování - příspěvek na penzijní a životní pojištění - Cafeteria - příspěvky na jazykové vzdělávání - další firemní a jazykové vzdělávání - možnost profesního i osobnostního růst (40000 - 50000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.