Search a job

4696 jobs found.
Nákupčí - Pardubice
2023-03-05 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Zajišťování technického nákupu (zabezpečení včasného dodání materiálů pro jednotlivé projekty). Aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Udržování a posilování vztahů s dodavateli. Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek. Kontrola kvality subdodávek, řešení reklamací. Hodnocení dodavatelů, příprava statistik a analýz. Management skladových zásob. Požadujeme Vzdělání SŠ nebo VŠ technického, nejlépe strojírenského, zaměření, nutná je znalost angličtiny slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni – schopnost vést obchodní jednání; Orientace na trhu s technickými (strojírenskými) komponenty, analytické myšlení, motivace pracovat na...

Vedoucí výroby - Pardubice
2023-03-09 - HR Direct s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Zvyšovat produktivitu Zajišťovat dodržování denního plánu výroby Dodržovat metodiku 5S Koordinovat a motivovat svůj tým tímto směrem Účast na poradách kritických dílů Koordinace mezi logistikou a údržbou Kooperace s procesním inženýrstvím Tvorba pracovních pokynů Účast na tvorbě norem a zajištění jejich uplatňování v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví Podpora přijímání nových členů svého týmu Účast na individuálních pohovorech hodnocení týmu Poradenství členům svého týmu a řešení vzniklých problémů Odpovědnost za každodenní řízení svých zaměstnanců s cílem splnit plánování výroby Požadujeme Nejméně 3 roky praxe na podobné pozici Ochota pracovat na směny Znalost práce na PC Schopnost pracovat v týmu a být leaderem pro své podřízené Dobré analytické schopnosti, tah na branku, proaktivní myšlení Nabízíme pozici na plný úvazek na dobu neurčitou zázemí... (35000 - 40000 Kč)

Specialista logistiky - Pardubice
2023-03-03 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Přebíráte a kontrolujete úplnost zásilek vůči celním a přepravním dokladům; Kontrolujete správnost a úplnost dat na importních dokladech (T1 , CMR, AWB, B/L, dodací list, faktura); Reklamujete neshody při příjmu nákupnímu oddělení / dodavateli služeb; Připravujete podklady pro celní oddělení k proclení zásilek; Připravujete podklady pro evidenci příjmu do SAP systému; Vedete evidenci přímého a nepřímého materiálu; Objednáváte dle specifikací přepravy na import materiálu; Vyplňujete a zasíláte dopravcům podklady k zaslání a vyclení zboží, koordinujete dopravu při dovozních operacích; Komunikujete se zainteresovanými odděleními ohledně importních zásilek. Požadujeme... (30000 - 35000 Kč)

Skladník - Pardubice
2023-02-20 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Vykládka kamionů. Navážení beden do skladu, skladové operace, práce se scanerem, pomoc při inventurách, příprava zboží k expedici Pracovní doba: 1 týden 6–14 2.týden 9–17 Požadujeme SOU, praxe na obdobné pozici ve skladu a řízení VZV podmínkou (oprávnění získáte po proškolení u zaměstnavatele), základy práce s PC a scanerem (nebo aspoň ochota zvládat základy technických pomůcek ve skladu), samostatnost, spolehlivost, flexibilita Nabízíme Plat 27 tisíc + měsíční prémie, po 6ti měsících valorizace. Moderní pracovní prostředí. Přátelský kolektiv a precizní zapracování. Ochranné pracovní pomůcky. Nabízí se i řada zaměstnaneckých benefitů. Práce není vhodná pro... (27000 - 30000 Kč)

Koordinátor správy firmy - Pardubice
2023-03-17 - FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky zajišťuje správu a údržbu firemního majetku (stroje, auta, budovy,…) organizuje činnost interní údržby zajišťuje povinné revize a podklady pro kontroly koordinuje investiční akce zajišťuje podpůrné technologie (telefony, elektro, vzduchotechnika, topení,…) zajišťuje podpůrné agendy (bezpečnost práce, pracovní oblečení,…) Požadujeme minimálně SŠ vzdělání znalost práce na PC, znalost informačního systému HELIOS výhodou důležité pro tuto práci je technické myšlení příjemné vystupování Nabízíme ~ k základní mzdě odměny v závislosti na výsledcích až 12 000,– Kč ~ nástup ihned nebo dle dohody ~ bonusy za plnění plánu a přidělených úkolů 12 000,– Kč ~50% příplatky na úhradu obědů

Specialista logistiky expedice - Pardubice
2023-03-16 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Administrativní činnosti spojené s expedicí hotových výrobků Příjem výrobky třetích stran na sklad Kontrola dodávek dle dodacích listů a faktur Objednávka přepravy, komunikace s dopravci, koordinace nakládky Kontrola správného počtu expedovaných kusů ve shodě s objednávkami, spolupracuje na inventurách Reviduje data v systému SAP (kmenová data, balicí instrukce, nastavení) Komunikace s ostatními odděleními, zejména oddělením výroby, plánování a prodeje Požadujeme M/Ž, SŠ vzdělání, praxe min. 1 rok na obdobné pozici. Komunikativní znalost anglického jazyka. Uživatelská znalost PC (MS Office), znalost SAP programu výhodou; Pečlivost a odpovědnost... (30000 - 38000 Kč)

Pracovník nátěrové linky - Pardubice
2023-02-24 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Fyzická manipulace s materiálem (navěšování, svěšovat a balení výrobků), obsluha a ovládání nátěrového boxu Požadujeme SOU, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (pondělí až pátek, 8 hodinové směny, volné víkendy); dobrá fyzická kondice, ochota učit se, schopnost jednoduchých operací s PC (tištění štítků na palety); nesmírně důležitá je spolehlivost a týmovost – hledá se zkrátka parťák se vším všudy Nabízíme Práce v super kolektivu s neformálními vztahy a v přátelském prostředí; mzda složená ze základní části a osobního ohodnocení (cca 25 tisíc) a zákonné příplatky za směnný provoz; příspěvky na kulturu, sport; dny otevřených dveří, firemní akce a velkou... (25000 Kč)

Inženýr výrobní kontroly - Pardubice
2023-03-07 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Provádění analýzy dat z měřících systémů na výrobních linkách. Provádění detailních analýz dat pro neshodné kusy z výroby. Podílí se na vyhodnocování způsobilosti měřících systémů na výrobních linkách. Navrhování a spolupráce na implementaci nápravných opatření. Příprava dat pro oddělení spolupracující na řešení problému (inženýring, vývoj, PDT tým). Participace na analýzách neshodných kusů z výroby a návrhy postupů oprav. Práce ve dvousměnném provozu. Požadujeme M/Ž, SŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru, zkušenosti s měřením a testováním elektronických zařízení jako jsou rádia, případně CD nebo kamery…), analytické schopnosti, orientace v el. schématech... (40000 - 49000 Kč)

DISPEČER/KA Pardubice - Pardubice
2023-03-06 - CRI ameba.eu, s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele. Popis pracovní nabídky Perfektní pracovní tým Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna) Parkování přímo u budovy Požadujeme Pracovitost, vytrvalost a odhodlání Výborné komunikační schopnosti Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí Dobrou znalost práce PC Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu Obchodního ducha Pečlivost CO JE VÝHODOU: Praxe v oboru Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk Znalost odborné databanky, transporeon Nabízíme ~ Jistá práce na HPP ~ Při dobrých pracovních výsledcích zkrácená pracovní doba ~ Pravidelné zvyšování dnů dovolené ~ Po zapracování možnost... (24000 - 50000 Kč)

Servisní technik, elektromechanik - Pardubice
2023-03-02 - FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy. Místo výkonu práce: Holice uvádění páskovacích a balících strojů do provozu u zákazníka – cestování v rámci České republiky servis strojů u zákazníka – jedná se o páskovací a balící stroje nakupované a naší výroby reporting servisnímu oddělení veškerou administrativní agendu vyřizuje asistentka pozici je možné vykonávat i bez cestování na servise v Holicích Požadujeme USO vzdělání strojírenské nebo elektrotechnické s maturitou ochota cestovat k servisním úkolům u zákazníků znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word), řidičský průkaz skupiny B Nabízíme lukrativní...

Pracovník měřícího střediska VF techniky - Pardubice
2023-03-20 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Práce v nově otevřeném měřicím středisku. Kontrola vyrobených combinerů, duplexerů a dalších pasivních vysokofrekvenčních výrobků Požadujeme USO/ SOU v oboru elektro, vyučení v oboru elektro, vítána praxe v oboru oživovače vf techniky (i v rámci studia na škole), znalost měření na spektrálním analyzátoru a vektorovém analyzátoru je považována za velkou výhodu, dále je vítána znalost měření pasivních intermodulací (PIM) Nabízíme Práce na HPP v nově otevřeném měřícím středisku, které je součástí vývojového a výrobního týmu. Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oboru měření VF techniky. Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti. ...

Cyber security specialist - Pardubice
2023-03-01 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Baví tě kybernetická bezpečnost? Lákala by tě remote práce a zároveň i možnost využívat všechny firemní benefity? Tak čti dále! Právě teď pro si navíc můžeš vybírat. Pro cyber. sec. specialisty mám hned několik příležitostí. Ať už dáváš přednost nadnárodní společnosti s obrovskou paletou možností nebo středně velké české firmě, která má stále ale (70000 - 115000 Kč)

Specialista logistiky výrobního materiálu - Pardubice
2023-03-16 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Příjem materiálu do systému dle dodacích listů Zajištění systémové podpory všem oddělením skladu – udržování kmenových dat materiálu v SAP, dohled nad traceabilitou materiálu Participace na komunikaci s externími sklady a s tím spojeným objednávání svozu a odvozu materiálu Zabezpečení procesu přípravy materiálu (Kanban) – uspořádání materiálu v regále a jeho nastavení v SAP, příprava pracovních instrukcí pro vybalování materiálu Zabezpečení procesu přípravy materiálu pro mimořádnou výrobu (nové modely, servisní díly) dle výrobního plánu – zajištění systémové i fyzické přípravy materiálu Vyřizování reklamací Spolupráce při inventurách ve skladu Komunikace... (32000 - 35000 Kč)

Strojník pásových a kolových rypadel - Pardubice
2023-03-11 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Práce na 1 směnu, příprava stavenišť, obsluha dopravně mechanizační techniky, zodpovědnost za stroj (jeho technický stav), dodržování BOZP na pracovišti. Požadujeme SOU, strojnický průkaz a praxi v řízení dopravně mechanizační techniky, spolehlivost, poctivý přístup a fér jednání, flexibilita Nabízíme Práce pro velmi stabilní stavební společnost (celoroční – bez odstávek). Základní plat (bez přesčasů) cca 32 tisíc btto, k tomu osobní ohodnocení ve výši 1000–5000 Kč + prémie. V případě práce mimo domov 1000 Kč odlučné za každý týden. Příspěvek na letní a zimní dovolenou, další firemní zaměstnanecké benefity. Vhodné pro Absolventy. (37000 - 45000 Kč)

Učitel v autoškole - Pardubice
2023-02-15 - Petr Klempíř - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme učitele na HPP do našeho týmu na zajímavou práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí. Požadujeme středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou profesní osvědčení učitele autoškoly (učitelské oprávnění) pro skupiny B (sk. A výhodou) pokud profesní osvědčení učitele autoškoly nemáte, pomůžeme Vám s jeho získáním časovou flexibilitu věk od 24 let Nabízíme práce na HPP práce převážně s mladými žáky pracoviště v centru Pardubic pracovní dobu si do jisté míry určujete Vy s ohledem na časové možnosti žáků výhodné platové podmínky

Obráběč - Pardubice
2023-03-20 - LAKOVNA MOSTR s.r.o. - tip-prace.cz
  Místo výkonu Prachovice Práce na obráběcích strojích, práce při obrábění kovů (vrtání, frézování, broušení), práce s technickou dokumentací, seřizování obráběcích strojů, kontrola nástrojů a anastavení příslušných obsluhovacích prvků. Zkouška a kontrola vyrobených předmětů. Orientace v technické dokumentaci Závodní stravování, klouzvá pracovní doba, věrnostní plat První kontakt osobně na adrese Prachovice 17

Údržbář - Pardubice
2023-03-20 - GOLEM Financial, s.r.o. - tip-prace.cz
  Zajištění chodu hotelu a ubytovny, preventivní údržba, drobné opravy dveří, oken. Nátěry a opravy vnějších povrchů. Výměna těsnění vodovodních kohoutků. Výměny žárovek. První kontakt e-mailem příp. osobně na adres Hotelu Hůrka Pardubice

Svářeči - Pardubice
2023-03-20 - EVM Rybitví s.r.o. - tip-prace.cz
  Samostatně vykonává různorodé činnosti při výrobě výrobků a dílců. Výhodou je praxe v oboru. Rozložení směn závisí na aktuální zakázce (buď v režimu 8hodinových směn ráno/odpoledne nebo režim 12hodinových směn den/noc) První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 9.00 - 16.00

Kosmetička - Pardubice
2023-03-20 - MYPED EUROPE s.r.o. - tip-prace.cz
  Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme znalost anglického jazyka - komunikace se zaměstnavatelem a zákazníky. První kontakt e-mailem.

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-20 - KAVE Bau s.r.o. - urad-prace.cz
  Nástup dle dohody. Požadavky: zodpovědnost, flexibilita podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na nepeněžní plnění, služební auto, telefon, notebook, firemní akce, káva na pracovišti, cestovní náhrady První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.