Search a job

3083 jobs found.
Prodavačka ve vinotéce - Hradec Králové
2023-03-20 - VD Vinotéky s.r.o. - personalka.cz
Pro naši zavedenou síť vinoték, hledáme posilu do týmu šikovných prodavaček/prodavačů ve formě HPP pro Futurum Hradec Králové, případně DPP brigády -  optimálně pro dlouhodobou spolupráci. Náplň práce - obsluha zákazníků, aktivní komunikace, práce s kasou - vedení evidence prodaného vína a dalšího sortimentu - doplňování zboží a dozor nad skladovými zásobami  - udržování prodejny v čistotě a pořádku - 1 směna = 9:00 až 21:00  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - zkušenosti s prací v prodejně a s prací s kasou velkou výhodou - ochotu učit se novým věcem a zapamatovat si základní fakta o sortimentu vína a destilátů - spolehlivost, pečlivost, samostatnost - komunikativní přístup a příjemné vystupování - potravinářský průkaz Na co se u nás můžete těšit - kompletní zaučení ze strany manažerky i zkušenějších kolegů - podporu v obchodních dovednostech - dlouhodobé stabilní místo v pěkném čistém prostředí...

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Hradec Králové
2023-03-20 - Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové - personalka.cz
Náplň práce: Práce všeobecné sestry na lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu. Poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy- dle platné legislativy. Dbá na dodržení hygienicko-epidemiologického režimu. Vede zdravotnickou dokumentaci. Připravuje pacienty k diagnostickým a léčebným postupům. Podává léčivé přípravky. V souladu s diagnózou stanovenou lékařem poskytuje vysoce specializovanou ošetřovatelskou péči. Náborový příspěvek 100.000,- Kč. Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Benefity Závodní stravování - zvýhodněné stravování (oběd za 30 Kč) Zvláštní prémie - FKSP příspěvky na dovolenou každý rok (26920 - 45190 Kč)

Lékař v oftalmologii - Hradec Králové
2023-03-20 - Oftex, s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání studijního programu - všeobecné lékařství specializovanou způsobilost v oboru odpovědnost a spolehlivost organizační schopnosti zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost nadšení pro obor a jeho rozvoj svědomitý a poctivý výkon zdravotnického personálu dodržování zacházení se všemi nástroji, přístroji a technikou dle pokynů výrobce dodržování předpisů BOZP a PO dodržování hygienickoepidemiologického řádu dodržování práv pacientů a etického kodexu lékaře Nabízíme: ~ akreditaci pro základní kmen oftalmologie ~ akreditaci pro specializovaný výcvik v oftalmologii ~ stabilní zázemí zavedené kvalitní značky ~ moderní vyšetřovací přístroje ~ příjemné pracovní prostředí ~ podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu ~ vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas ~ pracovní... (40000 - 100000 Kč)

Obchodník, administrativa - Hradec Králové
2023-03-19 - JCI a.s. - personalka.cz
Hledáme pracovnici na obchodní oddělení - backoffice . Zpracování nabídek na pojištění neživotních produktů pro občany, firmy spolu se souvisejícími činnostmi (administrativní, obchodní). Jednání s pojistiteli a klienty. Nejedná se o aktivní navolávání ani ježdění za klienty.   Požadavky: # Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (předepsáno zákonem pro výkon naší práce) # Morální a trestní bezúhonnost # Spolehlivost, cílevědomost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita # Zákaznicky orientovaný přístup # Schopnost se adaptovat v kolektivu – týmová práce # Praxe vítána, ale není podmínkou. Požadavky Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Práce s PC - Excel, Word, (26000 - 28000 Kč)

Správce webových aplikací(ž/m) - Hradec Králové
2023-03-20 - Sonepar Česká republika spol. s r.o. - personalka.cz
Pro IT nadšence nabízíme volné místo v našem IT týmu. „Baví tě e-business a digitalizace, umíš dobře základní nástroje MS Office 365, chceš se něco naučit.., tak potom je Sonepar ta správná volba“. Správce webových aplikací zajišťuje správu, technický chod, ladění, monitoring, obsahovou stránku webu a webových aplikací, tak aby byla zajištěná jejich bezpečnost a plynulý provoz, přičemž sleduje dění v komunitách technologií a přístupů, které používá. Pracovní činnosti: Správa obsahu webu. Práce v redakčním systému webové aplikace. Zajištění nepřetržitého provozu a stability webových aplikací. Komunikace se správci technického zázemí v AJ. Tvorba ceníků v písemné nebo elektronické formě. Vedení evidence platných ceníků. Co by jsi měl ovládat: Znalost EXCEL na úrovni expert Aktivní angličtina úrovně B2 Chuť se učit a hlavně dokončovat započatou práci Základní znalost SQL výhodou. Proč se Vám u nás ... (25000 - 30000 Kč)

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - Hradec Králové
2023-03-06 - T&P Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Do automotive společnosti obsazujeme pracovní pozici Údžbář strojů a zařízení. Vaším úkolem bude: * opravy zařízení výrobních linek *dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce Requirements: Jaké máme požadavky? * min. SOU vzdělání v technickém oboru * praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou * platná vyhláška 50 §5 a výše * znalosti systému řídících obvodů měření a regulace-výhodou * znalost základní technické dokumentace * ochota pracovat ve směnném provozu * manuální zručnost Benefits: - dovolená navíc - dotované stravování - příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění - závodní lékařská péče a příspěvek na rehabilitaci - systém benefitů a odměn - relokační balíček v případě nutnosti stěhování (30000 - 35000 Kč)

KONSTRUKTÉŘI l ORLICKOÚSTECKO - Hradec Králové
2023-03-05 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Do vlastní vývojové dílny hledáme aktuálně konstruktéry nejen do oblasti vývoje, ale také do sériové konstrukce. Důležité je pro nás technické vzdělání a znalost CAD systémů. Příležitost u nás najdou jak zkušení konstruktéři, tak absolventi technického oboru. Konstruktéři neváhejte a pošlete nám životopis. Čeká Vás: - návrh, vývoj a vydání konstrukční dokumentace v rámci své specializace - vývoj a uvedení do výroby - podpora ostatních konstruktérů v týmu v oblasti konstrukčních návrhů - tvorba nákresů v CAD systému a tvorba technických výkresů - tvorba výrobních kusovníků Requirements: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - ideálně praxe v oboru - znalost CAD systému - AJ alespoň na úrovni B1 - schopnost komunikace se zahraničními kolegy - znalost čtení technické dokumentace Benefits: - 5 týdnů dovolené - pracovní doba 7,5 hodiny - závodní stravování dotované zaměstnavatelem - příspěvek na PP - další vzdělávání... (45000 - 50000 Kč)

SPECIALISTA NÁKUPU | SVITAVSKO - Hradec Králové
2023-03-02 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Umíš nakupovat strategicky a komunikuješ v AJ? Pro úspěšnou společnost, která se ve svém oboru řadí mezi přední výrobce na evropském trhu, hledáme kandidáta do oddělení nákupu. Realizujte se v oblasti designu! Náplň práce: - tvorba nákupní strategie - správa nákupních podmínek - komunikace s tuzemskem i zahraničím - vyhledávání nových příležitostí v nákupu a vyjednávání s dodavateli - zastřešení výrobních materiálových vstupů - spolupráce s ostatními odděleními Requirements: - SŠ vzdělání (technického směru výhodou) - praxe v oblasti nákupu - komunikativní AJ - velmi dobrá znalost práce na PC - komunikativnost, přesnost a samostatnost Preferujeme nástup IHNED. Benefits: - odpovídající mzdové ohodnocení - roční bonusová složka - zázemí moderní společnosti - působnost v oblasti nejmodernějších technologií - příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy - příspěvky na stravování - výhodná volání (40000 - 45000 Kč)

FINANČNÍ ÚČETNÍ | SVITAVSKO - Hradec Králové
2023-03-02 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Pro prosperující společnost se zahraničním zastoupením hledáme zkušenou osobu do finanční účtárny. Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí stabilní společnosti, která si zakládá na moderních technologiích. Náplň práce: - vedení podvojného účetnictví - evidence a účtování daňových dokladů (faktury za materiál, služby tuzemské i zahraniční, pokladna, majetek) - zpracování účetních závěrek - DPH včetně kontrolního hlášení - zodpovědnost za účetní audity - příprava pokladů pro přiznání k dani z příjmu Requirements: - ekonomické vzdělání - zkušenosti v oblasti účetnictví a zpracování DPH Benefits: - roční bonusová složka - zázemí moderní společnosti - působnost v oblasti nejmodernějších technologií - příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy - příspěvky na stravování - výhodná volání (40000 - 45000 Kč)

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY - HRADEC KRÁLOVÉ (A10934) - Hradec Králové
2023-03-17 - AURES Holdings a.s. - flek.cz
Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu. * Čištění exteriérů a interiérů vozů * Péče o čistotu prodejní plochy * Péče o čistotu vozů na prodejní ploše * Drobné převozy aut Požadujeme: * ŘP sk. B * Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden * Práci s nasazením - bonusy za výkon * Ochotu pracovat i ve venkovních prostorách - počet míst - 1 Nabízíme: * Mzdu až 28 000 Kč a možnost výdělku nad standard mzdy * Práci ve stabilní společnosti * Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, slevy na sport, kulturu, cestování) * Práci v přátelském kolektivu * Možnost profesního růstu

VEDOUCÍ TÝMU VE VÝROBĚ - Hradec Králové
2023-03-01 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Pracuješ ve výrobě a chceš se posunout? Hledáme motivovaného člověka, který se chce posunout v kariéře a chce vést tým pracovníků. Aktuálně hledám nové kolegy na pozici TEAMLEADERA do výrobní společnosti, která rozšiřuje výrobu!!! Co Tě čeká? - vedení 7-10 členného týmu operátorů na výrobní lince v třísměnném provozu - plánujete a přidělujete práci kolegům, zajišťujete jejich vzdělávání a zvyšování kvalifikace, radíte jim a podporujete je při řešení vzniklých problémů - budete koordinovat a evidovat práci přidělených externích pracovníků - budete kontrolovat výkazy práce, zaznamenávat do PC docházku a také sledovat výrobní data v elektronickém systému - vaší zodpovědností bude včasné zhotovení zakázky ve výrobě a efektivní využívání interních i externích zaměstnanců ve správný čas na správném místě a zajištění správného složení týmu Requirements: * OU/SŠ vzdělání * komunikativní a vyjednávací schopnosti * ochotu ... (35000 - 40000 Kč)

Obchodní zástupce/zástupkyně ve školství - Hradec Králové
2023-03-20 - ATP Agency s.r.o. - personalka.cz
Staňte se součástí našeho týmu Hledáme právě Vás? Máte pocit, že potřebujete změnu? Přehodnotili jste svoje hodnoty a chcete mít pohodovou a milou práci? Pracovat tak, aby Vás práce naplňovala? Chcete zažít pocit, že jste součástí naší firemní rodiny? Vlastníte auto a živnostenský list? Koho vlastně hledáme? Máme zájem o obchodního zástupce, zástupkyni se zkušenostmi z oboru. Který/á ví, jak to v terénu chodí Který/á rád/a komunikuje s lidmi Který/á pracuje samostatně Který/á je systematický/á Který/á zasílá reporty ze schůzek 1x za týden Který/á je na schůzce vždy profesionální Který/á je dochvilný/á Který/á umí přinést poznatky z terénu Který/á si umí plánovat schůzky Který/á se nevzdává při prvním nezdaru v terénu Který/á má výdrž a dotahuje věci do konce Chceme parťáka, parťačku, kterého/kterou bude bavit pracovat v oboru školství, můžete být i bývalý učitel, který hledá jinou náplň svého života...

SERVISNÍ TECHNIK | JEŘÁBOVÁ TECHNIKA - Hradec Králové
2023-02-28 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Jste zapálení do těžké techniky a máte předchozí zkušenost se servisem strojů? Vlastníte vyhlášku § 6? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Otevíráme pozici SERVISNÍHO TECHNIKA pro PARDUBICKÝ KRAJ. Pokud bydlíte v Pardubicích a blízkém okolí, tak budete mít klienty v okolí 40 km od místa bydliště. Za každý výjezd i držení pohotovosti jsou zajímavé příplatky. Navíc budete mít k dispozici firemní automobil, notebook a iPhone. Vaše náplň práce bude: - samostatná a zodpovědná montáž, údržba a oprava jeřábové techniky - instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky - kontrola opotřebení dílů a jejich případná výměna - diagnostika poruch Requirements: Co požadujeme: - vzdělání technického směru - zkušenosti z oboru velkou výhodou - zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6 - zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10 m) - řidičský průkaz sk. B - pohotovost 1x za 6 týdnů - možný výjezd k nenadálé poruše - ... (40000 - 60000 Kč)

PLC PROGRAMÁTOR | ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Máte technické vzdělání a říká Vám něco technická dokumentace? Aktuálně hledáme PLC programátora. Co Vás na pozici čeká? - spoluúčast při uvádění nových zařízení do provozu - nastavování PLC při požadavku změn od zákazníka - podpora pro diagnostiku a odstranění závad v PLC - spolupráce při vývoji a optimalizace programů pro zlepšení výrobního taktu Requirements: - technické vzdělání - orientace v elektrotechnické dokumentaci - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - znalost Step 7 - výhodou Benefits: - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba (40000 - 60000 Kč)

Obchodní zástupce - průmyslové baterie (A7689) - Hradec Králové
2023-03-09 - Hofmann Wizard s.r.o. - flek.cz
Máte technické vzdělání a obchodní zkušenosti? Těší Vás technicky řešit obchodní případy? Hledáme Obchodního zástupce pro divizi průmyslových baterií do společnosti, která prodává prémiové produkty - autobaterie a napájecí systémy. Vaším typickým zákazníkem může být například výrobní, logistická společnost, nebo jakákolivjiná, která využívá těžší techniky. Na starosti budete mít péči o stávající klienty, ale zároveň i akvizici nových klientů. Obstarávat budete region východní Čechy, občas zavítáte i na Moravu. • Akvizice nových zákazníků pro divizi průmyslových baterií • Péče o stávající portfolio + cross-selling • Starost o obchodní případ o začátku až do konce • Spolupráce s ostatními divizemi firmy (marketing, sklad, servis) • Vyřizování reklamací u zákazníků Požadujeme: • Zkušenost s prodejem technického produktu, nebo řešení • Obchodního ducha a proaktivitu • Vysoká míra sebemotivace, pečlivost, zodpovědnost • Schopnost samostatné...

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - Hradec Králové
2023-03-19 - Domov U Biřičky - personalka.cz
Požadujeme: Doložení dokladu o dokončení min. základního vzdělání Doložení výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce Zdravotní (potravinářský průkaz) Zdravotní způsobilost Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost, flexibilita Základní popis činnosti: přípravné práce při výrobě jídel, příprava teplých a studených nápojů. Mytí stolního a provozní nádobí. Komplexní úklid kuchyně a ostatních prostor souvisejících se stravovacím provozem. Pracovní režim: jednosměnný nerovnoměrně rozvržený včetně dnů pracovního volna dle rozpisu služeb (ranní od 5:30 do 14:00, odpolední od 9:00 do 17:30 a od 10:00 do 18:30) V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu k rukám Markéty Dvořákové, personalistky, tel: (***) ***-****, ****@*****.***. Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole bude posouzen životopis uchazeče. Uchazeči, kteří postoupí do druhého kola budou pozváni k osobnímu... (18780 Kč)

SVÁŘEČ l KOLÍN - Hradec Králové
2023-02-24 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
HLEDÁ SE SVÁŘEČ! Máte zkušenosti se svařováním metodou TIG? Svářeli jste nerezová topná tělesa a umíte pracovat s technickou dokumentací? Pokud máte tyto zkušenosti, tak neváhejte ani chvíli a pošlete mi Váš životopis! Budete svářet topná tělesa pro průmyslová vytápění ve společnost, která se zabývá výrobou rozvaděčů, elektrického vytápění, vytápění kontejnerů, ramp a dalších... Requirements: - Výuční list - Svářečský průkaz pro svařování Acetylenem - Zkušenosti sváření metodou TIG - Preciznost a pozitivní přístup Benefits: - Roční bonusy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - Průmyslové zázemí výrobní, perspektivní společnosti (30000 - 40000 Kč)

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK | KVASINY - Hradec Králové
2023-02-24 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme aktivního MONTÁŽNÍHO DĚLNÍKA, který se přidá k našemu týmu. Pokud máte vášeň pro kreativní práci, vynikající schopnosti práce s nástroji a chcete se podílet na výrobě kvalitních automotive produktů, pak hledáme právě Vás! Tvými hlavními úkoly budou: - Montáž výrobků a součástek dle plánů a technické dokumentace - Kontrola kvality hotových výrobků a součástek - Údržba a opravy výrobních nástrojů a strojů - Zodpovědnost za čistotu a bezpečnost pracoviště - Spolupráce s ostatními členy týmu a nadřízenými při plánování a realizaci výrobních procesů Toto je skvělá příležitost do nové výrobní haly, tak neváhej a pošli mi svůj životopis! Requirements: - Zkušenost s montáží výrobků - Zájem o práci s nástroji a technologiemi - Schopnost práce v týmu i samostatně - Spolehlivost a pečlivost při práci Benefits: - 5 týdnů dovolené - Odměny za odpracované směny - Bonusová složka - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na... (27000 - 30000 Kč)

Strojní mechanik / elektrikář - Hradec Králové
2023-03-20 - TSR Czech Republic s.r.o. - personalka.cz
Pro naši společnost Metal Services & Solutions, která se zabývá oblastí údržby, pravidelného servisu a oprav těžkých strojů v recyklačním odvětví, hledáme kolegu na pozici Strojní mechanik / elektrikář. Vaší náplní práce bude: provádění servisních oprav v areálu provozovny v Hradci Králové (přibližně 50 % času) opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení atd.) zajišťování technického servisu v lokalitách společnosti TSR ČR spolupráce na projektových pracích na jednotlivých pobočkách ideální práce pro schopného člověka, který rád hledá příčiny a řešení poruch Co od Vás očekáváme? min. výuční list v oboru řidičský průkaz sk. B výborný zdravotní stav ochotu cestovat po celé ČR časovou flexibilitu, spolehlivost Výhodou pro Vás bude: svářečský průkaz průkaz obsluhy VZV řidičský průkaz sk. E Rádi Vám nabídneme: ~ stabilní pracovní zázemí česko - německé společnosti ~ zkrácená...

Site manager - montáže - Hradec Králové
2023-03-20 - AXIS a.s. - personalka.cz
Pracovní náplň: Přebírá zpracovanou agendu od projektového manažera Účastní se schůzky s projektovým manažerem Seznámí se s převzatou dokumentací Podrobně rozplánuje a zorganizuje zdroje (lidi, materiál a kooperace) Organizuje veškeré činnosti na stavbě (montážní práce, příjem, uložení, skladování, značení a výdej materiálu, zařízení) Organizuje vnitrostaveništní transport Kontroluje plnění úkolů na denní bázi Vede montážní deník Přebírá a předává staveniště Sumarizuje denní evidenci docházky, týdně reportuje Koordinátorovi Organizuje pracovní turnusy Denně potvrzuje výkazy práce a stazky subdodávek (jeřáby) Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Orientace ve výkresové dokumentaci Technické vzdělání v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe Výhodou jsou zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení Komunikační schopnosti, týmová práce, firemní loajalita, důslednost...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.