Search a job

3083 jobs found.
Brigádník a potecionální pracovník v pneuservisu - Hradec Králové
2023-03-14 - Pneu Kuthan, s.r.o. - flek.cz
Přijmeme mechanika na sezónní výpomoc do pneuservisu v Hradci Králové. Nevyučené zaučíme a poskytneme vědomostní i praktické školení. Požadujeme: Požadujeme přiměřenou zručnost ochotu učit se novým dovednostem. Bydliště v Hradci Králové - počet míst - 2 Nabízíme: Nevyučené zaučíme a poskytneme vědomostní i praktické školení. Vhodné pro absolventy ,kteří chtějí získat praxi v automobilním odvětví. Možnost později přejít i do trvalého poměru.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Hradec Králové
2023-03-01 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Rádi byste uplatnili své nákupní schopnosti pro zavedenou společnost? Máte zkušenosti se strategickým nákupem? Pak pošlete svůj životopis. Co Vás na pozici čeká? - strategický nákup komponent - vyjednávání obchodních podmínek po celém světě - výběrová řízení - prověřování smluvních podmínek - komunikace s ostatními odděleními Requirements: - technické vzdělání - zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici - schopnost práce s výkresovou dokumentací - znalost anglického jazyka Benefits: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - sick days - vzdělávací programy - příspěvek na sportovní vyžití (50000 - 60000 Kč)

VEDOUCÍ SPEDICE - Hradec Králové
2023-03-01 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme posilu na vedoucí pozici do SPEDICE! Máte zkušenosti v oblasti pozemní dopravy, spedice a kamionové dopravy? Ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v české společnosti? Tak šup šup! Čekáme tu na Vás! Co Vás na pozici čeká? - Rozvoj spedice na všech pobočkách společnosti - Přímé řízení týmu speditérů - Kooperace s dispečinkem a zákaznickým servisem - Proaktivní vyhledávání nových zákazníků společně s obchodním oddělením - Asistence při výběrových řízeních Requirements: - Praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou - Zkušenosti s vedením týmu speditérů výhodou, ale ne nutností - Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (min. B1) - ŘP skupiny B Benefits: - 3 Sick days a 2 Free days - Cafeterie - Mobilní telefon i k soukromým účelům - Příspěvek na penzijní pojištění - Podpora a příspěvky na kurzy a vzdělávání (50000 - 80000 Kč)

TECHNOLOG TPV - Hradec Králové
2023-03-01 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Aktuálně obsazujeme pozici technologa technické přípravy výroby. Co Vás na pozici čeká? - nastavení materiálového toku - správa nářadí (audity pracovišť, kontrola stavu nářadí, inventury) - tvorba norem a kontrolních postupů Requirements: - technické vzdělání - konstrukční zdatnost - znalost MS Office Benefits: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - sick days - vzdělávací programy - příspěvek na sportovní vyžití (35000 - 40000 Kč)

HR SPECIALISTA | RYCHNOVSKO - Hradec Králové
2023-03-16 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Chceš rozjet svojí kariéru v HR? Máš orientaci v personální agendě a zákoníku práce? Angličtina ti není úplně cizí? 3x ANO? Paráda! Tak neváhej a přidej se k nám do skvělého kolektivu! Tvůj start začně na pozici HR SPECIALISTA, kde tě čeká: - starání se o stávající i nové zaměstnance - obstarávání lékařských prohlídek a OOPP - administrativní zpracovávání při odchodu zaměstnanců - reporting a zpracovávání tabulek Postupně bychom Tě ale rádi podpořili v tvém růstu v oblasti HR, kdy začneš postupně rozšiřovat svojí pracovní náplň v HR. Requirements: - praxe na obdobné pozici výhodou - komunikativní znalost anglického jazyka - orientace v Zákoníku práce - znalost personální agendy - ŘP skupiny B Benefits: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - podpora dalšího vzdělávání a jazykových... (30000 - 40000 Kč)

Cukrář / Cukrářka - Hradec Králové
2023-03-19 - BONTÉ CLASS, s.r.o. - personalka.cz
Do Dobré kantýny Premium Concept v Hradci Králové přijmeme kolegu/kolegyni na pozici  Cukrář / Cukrářka. Pracovní náplň: Jedná se o denní provoz od pondělí do pátku s převážně firemním stravováním Budete mít vlastní klimatizovanou cukrárnu s nejmodernějším vybavením, kde se nemusíte bát využít svoji kreativitu. Požadujeme: Praxe v gastronomii podmínkou nebo prokazatelné zkušenosti (kurz). Vlastní nápady a kreativita v cukrařině. Spolehlivost, samostatnost. Zdravotní průkaz (lze zajistit při nástupu). Očekáváme znalost tradiční i moderní cukrařiny, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: Platové ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč / měsíc Zázemí stabilní společnosti. Za dobře odvedenou práci můžete získat osobní ohodnocení a navíc je zde možnost kariérního růstu. Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění. Stravování na pracovišti. V případě, že vás naše nabídka zaujala, nás neváhejte kontaktovat... (21000 - 24000 Kč)

Tazatel pro dlouhodobou spolupráci - Hradec Králové
2023-03-11 - FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s ... - flek.cz
Rozšiřujeme náš tým tazatelů v celém Královehradeckém kraji. Pojďte se s námi podílet na výzkumu veřejného mínění, sociologických výzkumech, na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, či marketingové výzkumu. Obsah práce: • dotazování ve městech i obcích, • dotazování ve firmách či domácnostech, • dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod., • rekrutace respondentů na skupinové diskuse, • aj. Požadujeme: Jste náš člověk, pokud: • hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti, • je vám 18 let a více, • jste komunikativní a baví vás práce s lidmi, • jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý, • ovládáte základní práci na počítači, • máte k dispozici notebook nebo tablet s OS Windows. - počet míst - 13 Nabízíme: • Dlouhodobou spolupráci na vámi vybraných projektech • Možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník • Práci na DPP či ŽL •...

RADIOLOGICKÝ ASISTENT | I PRO ABSOLVENTY - Hradec Králové
2023-03-15 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme kolegu či kolegyni na pozici RADIOLOGICKÝ ASISTENT do přátelské týmu. Vhodné i pro ABSOLVENTY! Pouze DENNÍ SMĚNY! Co bude náplní práce? - Příprava pacientů na radiologická vyšetření - Provoz radiologických přístrojů - Aplikace látek a sledování pacientů - Zpracování a interpretace získaných obrazů - Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů - Vedení dokumentace související s vyšetřeními Requirements: - VŠ vzdělání - Odborná způsobilost k výkonu povolání radiologický asistent - Praxe v oboru výhodou, ale vhodné i pro ABSOLVENTY - Zkušenosti s využitím moderních technologií v obrazové diagnostice vítány Benefits: - 5 týdnů dovolené - 3 free days - příspěvek na stravování - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění (40000 - 50000 Kč)

VEDOUCÍ VÝVOJOVÉ KONSTRUKCE - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Pro nové R&D oddělení aktuálně obsazujeme pozici - vedoucí vývojové konstrukce. Připojte se k nám do týmu a podílejte se na vývoji našeho produktu. Uvítáme i kandidáty z jiných koutů ČR, kteří jsou ochotni se za prací relokovat. CV zasílejte v českém i anglickém jazyce. Náplň práce: - návrh mechatronických sestav - návrh statických a dynamických těsnicích systémů - aplikace postupů svařování plastů - spolupráce při vývoji - tvorba technických dokumentů - zpracování poptávek/nabídek - účast na konstrukční analýze FMEA - vedení týmu konstrukčních inženýrů Requirements: - pracovní zkušenosti s vývojem produktu v oblasti mechatroniky - zkušenosti z prostředí automotive - zkušenosti s vedením podřízených - výborná úroveň AJ Benefits: - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba (80000 - 110000 Kč)

ELEKTROMECHANIK | RANNÍ SMĚNA - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Aktuálně hledáme ELEKTROMECHANIKA! Jsi absolvent v oblasti elektra? Paráda! Vracet se z práce v noci? Tak to tě u nás rozhodně nečeká! Máme pouze RANNÍ SMĚNY a to jen od pondělí do pátku. A co budeš mít na starosti? - Elektro údržba strojů a zařízení - Instalace a obsluha elektrických zařízení (slaboproud i silnoproud) - Zjištění závad a opravy elektroinstalace zařízení a strojů - Měření a vyhodnocování - Záznamy z opravy, montáže či revize Requirements: - Elektro vzdělání - Vyhl. č. 50/78 § 6 a vyšší - praxe v oboru výhodou - technická zdatnost - ŘP skupiny B Benefits: - 13. mzda - příspěvek na životní a penzijní připojištění - benefitní karta - příspěvek na stravování - placené volno navíc 6 dnů/rok - docházkový bonus - školkovné 500 Kč/měs. (30000 - 35000 Kč)

INŽENÝR/KA KVALITY - Hradec Králové
2023-03-13 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Kvalitáři a kvalitářky pozor! Máte zkušenosti v oblasti kvality? Zákaznická nebo dodavatelská? Komunikujete v angličtině? Tak hledáme právě VÁS! Co Vás na pozici čeká? - vyřizování reklamací včetně vedení příslušné dokumentace - schvalování výrobků a procesu podle VDA2/PPAP - vedení projektů na zlepšení ukazatelů kvality (PDCA) - pravidelná analýza dat, příprava a zpracování reportů - příprava nápravných opatření ve výrobním procesu - koordinace procesů 5S, 8D reporty - provádění auditů a schůzek u dodavatele Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis! Requirements: - praxe z oblasti kvality alespoň 2 roky - znalost nástrojů kvality - AJ na komunikativní úrovni - zkušenost s provádění procesních auditů - znalost prostředí výrobní společnosti - analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost Benefits: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - pružná pracovní doba - příspěvěk... (40000 - 55000 Kč)

PROCESNÍ TECHNOLOG - Hradec Králové
2023-02-27 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Dokážete číst v technické dokumentaci? Máte předchozí praxi v oblasti výroby? Chcete pracovat na 1 směnu s pružnou pracovní dobou? Pojďte pracovat do dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou. Pracujte jako PROCESNÍ TECHNOLOG. Vaší náplní práce bude: - zpracovávání výrobních předpisů pro výrobu - nastavování výrobních procesů a kontrola dodržování - neustálý proces zlepšování - spolupráce při řešení reklamací - správa dat v systému SAP Requirements: Hledáme právě Vás pokud jste komunikativní člověk, týmový hráč a splňujete tyto požadavky: - technické vzdělání - znalost AJ - znalost práce na PC - schopnost číst v technické dokumentaci Benefits: - 5 týdnů dovolené - bonus 10 % z roční hrubé mzdy - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění (40000 - 45000 Kč)

TECHNOLOG VÝROBY - Hradec Králové
2023-02-26 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Máte zkušenosti s technologickými procesy výroby a chcete se dále rozvíjet v této oblasti? Máte rádi práci s technickými výkresy a rádi navrhujete výrobní postupy? Pak je tato pozice právě pro vás! Pro významnou společnost sídlící v KVASINÁCH hledáme uchazeče na pozici TECHNOLOGA! Co Vás čeká? - Navrhování výrobních postupů pro nové i stávající produkty - Optimalizaci výrobních postupů za účelem zlepšení jejich efektivity a snížení nákladů - Analýzu výrobních dat a identifikaci možností pro zlepšení výrobních postupů - Zavádění nových technologií a postupů do výroby - Spolupráci s ostatními odděleními ve společnosti, jako jsou například vývojové, nákupní nebo kvalitativní, při navrhování a optimalizaci výrobních postupů Requirements: - Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky - Technické vzdělání výhodou - AJ na komunikativní úrovni B1 - Znalost MS Office Benefits: - 5 týdnů dovolené - bonusy - Průžná pracovní... (50000 - 60000 Kč)

TECHNOLOG l PARDUBICE - Hradec Králové
2023-03-10 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáš výzvu v oboru technologického vývoje? Chceš být součástí týmu odborníků, kteří spolu pracují na inovativních projektech v automobilovém průmyslu? Pokud ano, pak je tato pozice Procesního inženýra tou pravou pro tebe! Tvým úkolem bude analyzovat současný stav a navrhovat optimalizace, které povedou k vyšší efektivitě a kvalitě výroby. Čeká Vás: - Analyzovat a optimalizovat výrobní procesy - Dohlížet na dokumentaci a její kontrolu - Navrhovat a implementovat zlepšení - Sledovat a hodnotit výkon výrobních procesů - Spolupracovat s jinými odděleními - Poskytovat technickou podporu - Vzdělávat se a rozvíjet své znalosti a dovednosti Pokud již máte nějakou pracovní zkušenost, rádi se s Vámi potkáme, pokud jste absolvent/ka, šanci u nás také máte! :) Requirements: - SŠ nebo VŠ technické vzdělání - Znalost AJ (komunikace s dodavateli) - Praxe na obdobné pozici výhodou! - Znalost programu CAD - Technický background... (39000 - 45000 Kč)

Fyzioterapeut(ka) - Hradec Králové
2023-02-23 - Rehabilitace AKTIV, s.r.o. - flek.cz
Směnnost: Pružná pracovní doba Pracovněprávní vztah: Plný úvazek/ Zkrácený úvazek/ brigáda Typ pracovněprávního vztahu: Pracovní poměr, DPP, DPČ Minimální stupeň vzdělání: Bakalářské Doba zaměstnání: Dle dohody Mzdové rozpětí: od 30 000 Kč - 40.000 Kč/měsíc Vhodné pro: Absolventy vysokých škol, důchodce, osoby na mateřské/ rodičovské dovolené, pro cizince Zaměstnavatel zaměstná i cizince (se znalostí českého jazyka), právní pomoc pro získání oprávnění k výkonu zaměstnaní a k pobytu v České republice bude zajištěna ve spolupráci s Advokátní kanceláří Ing. Mgr. Bc. Petra Molnára - viz - Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost, bezúhonnost - Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, zpětnou vazbu při plnění úkolů, 5 týdnů dovolené, platové odměny a benefity, stravenky, p oskytnutí... (30500 - 40000 Kč)

SKLADNÍK | KVASINY - Hradec Králové
2023-02-24 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme šikovného SKLADNÍKA, který se přidá k našemu týmu a bude mít možnost podílet se na správě a organizaci našeho skladového prostoru. Pokud máš zkušenosti se skladováním a rád by ses podílel na řešení logistických výzev, je tato práce pro tebe jako stvořená! Tvými hlavními úkoly budou: - Přijímání a expedice zboží - Správa a organizace skladového prostoru - Příprava zboží k expedici - Evidence zásob Toto je skvělá příležitost do nové výrobní haly, tak neváhej a pošli mi svůj životopis! Requirements: - Praxi se skladováním a skvělou organizaci - Zkušenost s řízením VZV - Spolehlivost a pečlivost - Zodpovědný přístup k práci - Schopnost pracovat v týmu Benefits: - 5 týdnů dovolené - Odměny za odpracované směny - Bonusová složka - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní pojištění 1.100,-Kč/měsíc - Odměny pro držitele Jánského plakety pro dárce krve (30000 - 40000 Kč)

Mísič/ka - Hradec Králové
2023-03-19 - Hradecká pekárna, s.r.o. - personalka.cz
Do Hradecké pekárny přijmeme nové kolegy na pozici: Pekař/ka - mísič/ka. Jedná se o třísměnný provoz, PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned. Náplň práce: - odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů - dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti - dodržování expirace surovin - vedení výrobních záznamů - kontrola a udržování čistoty pracoviště - dodržování zásad BOZP, PO a dalších zákonných předpisů ve výrobě - hlášení případných neshod mistrovi směny - efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku Požadujeme: - SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky - znalost receptur a technologických postupů (zaučíme) - znalost systému HACCP - svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu - nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod. mzda od 110 na hodinu + prémie a... (25000 Kč)

Prodavačka ve vinotéce - Hradec Králové
2023-03-19 - VD Vinotéky s.r.o. - personalka.cz
Pro naši zavedenou síť vinoték, hledáme posilu do týmu šikovných prodavaček/prodavačů ve formě HPP pro Futurum Hradec Králové, případně DPP brigády -  optimálně pro dlouhodobou spolupráci. Náplň práce - obsluha zákazníků, aktivní komunikace, práce s kasou - vedení evidence prodaného vína a dalšího sortimentu - doplňování zboží a dozor nad skladovými zásobami  - udržování prodejny v čistotě a pořádku - 1 směna = 9:00 až 21:00  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - zkušenosti s prací v prodejně a s prací s kasou velkou výhodou - ochotu učit se novým věcem a zapamatovat si základní fakta o sortimentu vína a destilátů - spolehlivost, pečlivost, samostatnost - komunikativní přístup a příjemné vystupování - potravinářský průkaz Na co se u nás můžete těšit - kompletní zaučení ze strany manažerky i zkušenějších kolegů - podporu v obchodních dovednostech - dlouhodobé stabilní místo v pěkném čistém prostředí...

Řidič MKD - Hradec Králové
2023-03-19 - Head Logistics, s.r.o. - personalka.cz
Brněnská pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme pro rozšíření vozového parku řidiče C+E. Nabízíme: ~ turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno, možnost delších turnusů ~ země: převážně Německo, Holandsko, Belgie ~ auta: převážně Volvo + skříňový návěs ~ možnost měsíčního výdělku až 62 tisíc čistého! ~ měsíční bonus 100 EURO ke mzdě ~ denní dieta 60 EURO ~ základní mzda 25 000 Kč ~ letní a zimní prémie ~ hrazena cesta do zaměstnání a zpět 45 EURO ~ možnost spolupráce jen v letní sezoně s případným rozšířením na HPP ~ práce na HPP ~ smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito ~20 dní dovolené ~ solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce ~ zaměstnavatel zajištuje odvoz do Holandska a zpět domů ~ možnost dlouhodobé spolupráce Požadavky: komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny minimální praxe a... (55000 Kč)

Vedoucí montér - Hradec Králové
2023-03-19 - AXIS a.s. - personalka.cz
Pracovní náplň: Seznamuje se s dílčí realizační dokumentací svěřeného úseku, kalkulace, HMG, BOZP, zvedací plány, technologické postupy Posuzuje reálnost plánu ve svěřeném úseku Nárokuje zdroje na realizaci u site manažera (projektového manažera) Zorganizuje práci na dílčím úseku, denní sledování plnění úkolů Sleduje skutečnou spotřebu hodin pracovníků k plánu Koordinuje kooperace ve spolupráci se SM v rámci pracoviště Přebírá díla (resp. dílčí části od pracovníků v kvalitě a v čase) Zajištuje přejímku, vykládku, značení a uložení dodávek materiálů Spolupracuje na evidenci docházky pracovníků Přebírá díla (resp.dílčí části) od pracovníků v kvalitě a v čase Hodnotí svěřené pracovníky a zpracovává hodnocení do 5. dne v m. nebo po ukončení zakázky Jaké znalosti a dvednosti byste měli mít: Orientace ve výkresové dokumentaci Technické vzdělání v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe ...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.