Search a job

10364 jobs found.
Řidič autobusu - Brno
2023-04-13 - Gepard Express, SE - jooble
Naše společnost Gepard Express hledá nového řidiče autobusu. Chcete se stát důležitou součástí našeho týmu v oblasti přepravy cestujících? Hledáme spolehlivého řidiče, který zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu na pravidelné lince z Brna do Vídně na letiště a zpět. Neváhejte... (35000 - 45000 Kč)

Kurýr bolt food brno - Brno
2022-03-29 - TAXI 24 CZ TAXI & COURIER SERVICES s.r.o. - jooble
Do našeho týmu hledáme kurýry (food delivery) pro aplikaci BOLT Food! Pro města Praha, Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Ostrava Staň se pánem svého času a pojď dělat rozvoz jídla přes aplikaci! Co potřebuješ? - potravinářský průkaz - minimální věk ... (15000 - 40000 Kč)

Fyzioterapeut/ka - Brno
2023-05-26 - MUDr. Vladimír Holoubek s.r.o. - personalka.cz
Jsme menší nestátní zdravotnické zařízení, klademe důraz na osobní přístup, proto není rozhodující praxe a rádi uvítáme i absolventa. Jaké výkony u nás provádíme: elektroléčba aplikace laseru, rázové vlny kryoterapie individuální LTV, MT mobilizace Co...

Pracovník montáže - Brno
2023-05-26 - ELMESY s.r.o. - personalka.cz
Společnost ELMESY s.r.o. je ryze českou společností. Vznikla v roce 2009 s ambicí stát se významným partnerem výrobců kolejových vozidel a dodavatelem jejich částí. V ELMESY s.r.o. zajišťujeme dodávky dílů pro nová vozidla a podílíme se na modernizaci vozidel. Provádíme... (26000 - 32000 Kč)

Mzdový/mzdová účetní - Brno
2023-05-19 - ManpowerGroup s.r.o. - inwork.cz
Mzdový/mzdová účetní Informace o pracovním místě Do mezinárodní společnosti nabízející komplexní řešení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie, hledáme na doplnění mzdového týmu novou kolegyni nebo kolegu, který se postará o zpracování podkladů mezd pro...

Instalatér - Brno
2023-05-26 - Bobycentrum Beta a.s. - personalka.cz
Jedná se o práci ve správě majetku nemovitosti v centru Brna. Náplní práce jsou vodoinstalační, topenářské (výměníková stanice, strojovny VZT...) a jiné údržbářské práce. Požadujeme zkušenost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost. Možnost ubytování zdarma. Požadavky... (30000 Kč)

Bezpečnostní pracovník - Brno
2023-05-19 - NAXX GUARD a.s. - www.fajn-brigady.cz
Do obchodního řetězce PENNY MARKET přijmeme pracovníky ostrahy. Nástup možný IHNED. Lokality Brno a okolí bezpečnostní dohled nad prodejnou kontrola zabezpečení zboží před krádeží kamerový monitoring prodejny Požadujeme: věk 18+ trestní bezúhonnost fyzickou zdatnost... (140 Kč/hod)

Pečovatelka - Brno
2023-05-18 - Pomocné ruce, o.p.s. - www.fajn-brigady.cz
Hledáme pečovatelku na víkendové brigády, šestihodinová pracovní doba, od 7:00 do 13:00hod. (10000 Kč)

Technik zkušební laboratoře - Brno
2023-05-23 - QUALIFORM, a.s. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Samostatná práce při provádění zkoušek a odběrů stavebního materiálů v terénu i v laboratoři, zpracovávání související dokumentace a protokolů o zkouškách. Zajímavá práce především na dopravních stavbách. Kontrola konstrukčních vrstev vozovek... (27000 Kč)

Klientský pracovník, Brno - Sever - Brno
2023-05-23 - Česká pošta, s.p. - inwork.cz
Klientský pracovník, Brno - Sever Informace o pracovním místě Proč pracovat u nás? Pobočka pošty je stále pro mnoho lidí neodmyslitelným spojením se světem. Hledáme k sobě parťáka, který pomůže lidem odeslat poštu a balíčky, vyplácet poukázky nebo důchody a nabídne...

Barman/Barmanka - Brno
2023-05-15 - Sandra Pokoráková - www.fajn-brigady.cz
Jsme stylový italský mobilní bar s letním stanovištěm na brněnské přehradě, ale podíváš se s námi i na jiná místa podle tour plánu. Směny plánujeme na měsíc dopředu. Otvíračku upravujeme podle počasí a když se objeví nějaká “hurá akce” tak jedem! Jedná se o práci za barem... (150 Kč/hod)

člen výjezdové skupiny - Brno
2023-05-18 - DOSON AZS s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě člen výjezdové skupiny kontroluje objekty napojené na pult centralizované ochrany, nenáročné zaměstnání vhodné pro ID, OZZ, pracuje s moderní naváděcí aplikací v mobilním telefonu, řízení motorového vozidla, kreativní práce, možnost služby... (16000 Kč)

Lékař, zdravotní sestra - Brno
2023-05-25 - MedicalHelp Česká republika s.r.o. - personalka.cz
Hledáme lékaře/ky, zdravotní sestry, na jakýkoliv úvazek na naše střediska. Obor praktický lékař a pracovní lékařství. Odměna dohodou. Minimální odměna za odpracovanou hodinu je 500,- (20000 Kč)

Project Manager - Brno
2023-05-19 - NK Expand s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Práce v online marketingové agentuře zaměřené na expanzi českých firem do zahraničí. Hledáme projekťáka tělem i duší. Někoho, kdo k nám zapadne a bude mu/jí s námi dobře. Takže pokud jsi komunikativní a umíš si zorganizovat svou práci a hlídat termíny, trochu puntičkář...

Instruktor plavání - Brno
2023-05-17 - Plavecká škola Brno s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Hledáme trenéry a trenérky plavání pro dlouhodobou spolupráci na bazény v Brně. Bavilo by vás učit děti plavat? Pak vás moc rádi přivítáme do našeho týmu, protože pokud vás to bude bavit, půjde to samo :) Na začátku Vás zaškolíme a vše ukážeme. (160 Kč/hod)

Přípravář/Technik - Brno
2023-05-16 - TRiGY s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Zdravíme Vás. O suchu slyšíte pořád, ale víte jak s ním bojovat? Do našeho týmu hledáme na pozici stavebního technika a přípraváře nové kolegy, kteří nám pomůže s realizací zakázek v segmentu využití dešťových a odpadních vod. Co Vás u nás čeká? Vaší hlavní činností... (120 Kč/hod)

Pečlivá uklízečka - Brno
2023-05-15 - ECO fond.eu s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Hledáme spolehlivou a zkušenou paní na úklid RD Brno, Brno venkov a nárazové úklidy. Nutná je praxe s úklidem v domácnostech a pečlivost. Nástup ihned na DPP nebo HPP dle domluvy. Vhodné pro uchazečky s invalidním důchodem, OZP. Pracovní čas i dny jsou na domluvě. Preferujeme...

PRACOVNÍK/CE DISPEČINKU pouze pro OZP - Brno
2023-05-15 - SEŽEV chráněná dílna s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Vyřizování požadavků zákazníků přes interní software. Shromažďování požadavků, reklamací, objednávek a následné předávání těchto informací konkrétním manažerům. Požadujeme: Znalost práce na PC, komunikativnost, flexibilitu a spolehlivost. Nabízíme: Zkrácený HPP 20hod/týden... (8650 Kč)

Výpomoc ve skladu - Brno
2023-05-15 - BUFAB CZ s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Firma obchodující se spojovacím materiálem hledá muže na výpomoc do skladu. Náplň práce: - lehké třídění materiálu, - zvedání a manipulace s materiálem (střední zátěž) - ovládání paletového vozíku - pomoc s inventarizací. Práce v časovém rozmezí denních směn od 7.... (150 Kč/hod)

Python-based microservice - Brno
2023-05-25 - Tietoevry Czechia s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Your mission will be to develop a technological successor to a module written in PHP. The module serves as a standalone

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.