Search a job

2406 jobs found.

Elektrikář - technik EPS, SHZ - Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj
2020-10-08 - TIMKO-servis spol. s r.o. - jooble
Požadujeme: praxe elektro 5 let, znalost práce s PC, § 5,6 vyhl.50/78, aktivní ŘP sk.B. Osvědčení OZO nebo TPO výhodou. Nabízíme: Nabízíme: HPP nebo ŽL hrubou mzdu od 35-45.000 Kč. Nabízíme náborový příspěvek do výše 50.000. Férové jednání a spolehlivost = mimořádné... (35000 - 45000 Kč)

Účetní/fakturantka - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-20 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - dobraprace.cz
Pro našeho klienta, velkoobchod s fitness vybavením pro domácí, hotelové a klubové posilovny, hledáme vhodné kandidátky na pozici Účetní/fakturantka. Náplň práce: * Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů * Zpracování a účtování...

Truhlář/montér interiérového nábytku - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-30 - Sargánek, spol. s r.o. - personalka.cz
Co vás čeká Práce v malé, rychle se rozvíjející firmě zabývající se výrobou designového nábytku. Výroba zakázkového nábytku dle výrobní dokumentace a připravených polotovarů vyrobených na CNC strojích Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít zkušenosti s...

Konstruktér v nábytkářské výrobě/rozpočtář - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-30 - Sargánek, spol. s r.o. - personalka.cz
Požadavky: - min. středoškolské vzdělání v oboru - znalost konstrukce interiérového nábytku - znalost programu AUTOCAD nebo CabinetVision výhodou - řidičský průkaz skupiny B - samostatnost, odpovědnost, pečlivost a loajálnost - ochota učit se novým věcem ... (30000 - 40000 Kč)

Zedník - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-08-23 - PB SCOM s.r.o. - hitprace.cz
Požadavky: praxe v oboru; manuální zručnost; časová flexibilita Nabízíme: stravenky; náborový příspěvek; ubytování zdarma Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.***; - telefonicky na čísle (***) ***-**** - pan Zdeněk Judl (25000 - 50000 Kč)

Brusič - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-06-28 - TIGEMMA, spol. s r.o. - hitprace.cz
Nástup možný IHNED. Nabízíme: závodní stravování; jízdné; 5 týdnů dovolené Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.*** (135 Kč/hod)

Uklízeč/ka - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-27 - TIGEMMA, spol. s r.o. - urad-prace.cz
Náplň práce: úklid kanceláří a dílen; výpomoc při výdeji obědů Požadujeme: zdravotní průkaz Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní akce Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail...

Účetní - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-12 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - urad-prace.cz
Požadujeme: Znalost podvojného účetnictví a práce v účetním programu POHODA , práce na PS ( MS Office, Exel, Word ); loajálnost, pečlivost a bezúhonost. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.***

Účetní - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-12 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Požadujeme: Znalost podvojného účetnictví a práce v účetním programu POHODA , práce na PS ( MS Office, Exel, Word ); loajálnost, pečlivost a bezúhonost. Zájemci se mohou hlásit: ~ zasláním životopisu (CV) na e-mail: použijte odpovědní formulář Požadované... (18000 - 25000 Kč)

Montážní dělník/ce - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-08-24 - TIGEMMA, spol. s r.o. - hitprace.cz
Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace a práce dle výkresů podmínkou, samostatnost, praxe z montáže strojů vítána Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, volání zdarma do všech mobílních sítí, firemní akce Zájemci... (137 Kč/hod)

*Údržbář/ka - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-07-03 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - hitprace.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: Údržba budov a areálu společnosti; Pravidelná údržba a servis venkovních prostor. Pomocné práce v dílnách. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Ivany Dostálové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.***... (19320 Kč)

Účetní - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-09 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme: Znalost podvojného účetnictví a práce v účetním programu POHODA , práce na PS ( MS Office, Exel, Word ); loajálnost, pečlivost a bezúhonost. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.*** Společnost Vladimír...

Manipulační dělník/ce - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-16 - TIGEMMA, spol. s r.o. - urad-prace.cz
Náplň práce: Pomocné práce u laseru, manipulace s výpalky (odebírání, počítání,třídění, ukládání) Požadavky: oprávnění k řízení ručního manipulačního vozíku - výhodou Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní...

Manipulační dělník/ce - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-16 - TIGEMMA, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Náplň práce: Pomocné práce u laseru, manipulace s výpalky (odebírání, počítání,třídění, ukládání) Požadavky: oprávnění k řízení ručního manipulačního vozíku – výhodou Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu,... (125 Kč/hod)

Obsluha laseru - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní akce Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.*** Společnost TIGEMMA... (150 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.