Hledat práci

Nalezeno 2859 pracovních pozic.

Údržbář/ka - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-08 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: Údržba budov a areálu společnosti; Pravidelná údržba a servis venkovních prostor. Pomocné práce v dílnách. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby – paní Ivany Dostálové: zasláním životopisu (CV) na e-mail: použijte odpovědní... (19320 Kč)

Zámečník - svářeč - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-08 - TIGEMMA, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Nástup možný IHNED. Požadujeme: vlastnictví oprávnění ZK 141; oprávnění ke svařování barevných kovů; praxe v oboru svařování alespoň 2 roky; znalost čtení výkresové dokumentace; vyučení ve strojírenském oboru Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 10.000,– Kč, ... (200 Kč/hod)

Manipulační dělníci ve výrobě - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-17 - TIGEMMA, spol. s r.o. - annonce.cz
Náplň práce: Pomocné práce u laseru, manipulace s výpalky (odebírání, počítání,třídění, ukládání) Požadavky: oprávnění k řízení ručního manipulačního vozíku - výhodou Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní akce...

Inženýr/ka kvality - manažer/ka kvality - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-08-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: Řídí, organizuje a odpovídá za činnosti a výsledky v oblasti systému kvality a vstupní, mezioperační a výstupní kontroly ve výrobním podniku zaměřeném za zakázkovou strojírenskou výrobu; aktivně se zapojuje do vlastní kontrolní činnosti; zastupuje společnost... (40000 Kč)

Obsluha ručního tryskacího zařízení - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-08-24 - TIGEMMA, spol. s r.o. - hitprace.cz
Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, volání zdarma do všech mobílních sítí, firemní akce Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.*** (150 Kč/hod)

*Obsluha moštárny a sušárny ovoce - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-08-12 - Eduard Kozák - hitprace.cz
Pracovní doba: 07,00 - 15,30hod. Náplň práce: výroba moštů a sušení ovoce Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Eduarda Kozáka: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.***; - osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Eduard Kozák... (20000 Kč)

Mistr/mistrová zakázkové výroby - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-07-24 - TIGEMMA, spol. s r.o. - hitprace.cz
Požadujeme: min. SOU/SŠ technického směru; dynamickou, spolehliouá, flexibilní a komunikativní osobnost; znalosti a zkušenosti řízení strojírenské výroby; znalosti plánování práce v plánovacím systému podmínkou, znalost plánovacího systému Dialog 3000S vítána. Schopnost... (35000 Kč)

Řidič nákladního automobilu - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-08 - Pomp Vlaštovičky s.r.o. - www.easy-prace.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: řízní nákladního automobilu v kamenolomu Nejdek Požadavky: řidičský průkaz sk. C; profesní průkaz; strojnický průkaz výhodou Nabízíme: stravenky Zájemci se mohou hlásit: ~ telefonicky (pondělí až pátek 07,00 – 15,00hod... (22000 Kč)

Manipulační dělník/ce / Manipulační dělníci ve výrobě - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - pracomat.cz
Náplň práce: Pomocné práce u laseru, manipulace s výpalky (odebírání, počítání,třídění, ukládání) Požadavky: oprávnění k řízení ručního manipulačního vozíku - výhodou Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu... (125 Kč/hod)

Obsluha moštárny a sušárny ovoce - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-08 - Eduard Kozák - www.easy-prace.cz
Pracovní doba: 07,00 – 15,30hod. Náplň práce: výroba moštů a sušení ovoce Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby – pana Eduarda Kozáka: zasláním životopisu (CV) na e-mail: použijte odpovědní formulář osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu... (20000 Kč)

Mistr výroby - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Požadavky: Dynamická, spolehlivá, flexibilní a komunikativní osobnost, znalosti a zkušenosti řízení strojírenské výroby, znalosti plánování práce v plánovacím systému podmínkou, schopnost motivovat a vést pracovníky, znalost čtení technické dokumentace a práce s technologickými...

*Obsluha zemních a příbuzných strojů / Obsluha zemních a příbuzných strojů - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-10-31 - Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: Dobrá fyzická kondice, práce na stavbách, výhodou jsou držitelé řidičských a strojnických průkazů. Zájemci se mohou hlásit u paní Ivany Dostálové: - zasláním životopisu (CV) na email: ****@*****.***; - telefonicky (6,30 - 15,00 hod.) na... (21360 - 22000 Kč)

Mistr výroby / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - pracomat.cz
Požadavky: Dynamická, spolehlivá, flexibilní a komunikativní osobnost, znalosti a zkušenosti řízení strojírenské výroby, znalosti plánování práce v plánovacím systému podmínkou, schopnost motivovat a vést pracovníky, znalost čtení technické dokumentace a práce s technologickými... (35000 Kč)

Lakýrník kovů / Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - pracomat.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: posouzení stavu a příprava povrchů, tmelení a broušení, míchání a ředění barev, konečné stříkání ploch vrchní barvou, lakování vysokotlakem, mokrá lakovna Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování... (137 Kč/hod)

Lakýrník kovů - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-10-09 - TIGEMMA, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: posouzení stavu a příprava povrchů, tmelení a broušení, míchání a ředění barev, konečné stříkání ploch vrchní barvou, lakování vysokotlakem, mokrá lakovna Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek... (137 Kč/hod)

Lakýrník kovů - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Nástup možný IHNED. Náplň práce: posouzení stavu a příprava povrchů, tmelení a broušení, míchání a ředění barev, konečné stříkání ploch vrchní barvou, lakování vysokotlakem, mokrá lakovna Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek... (137 Kč/hod)

Obsluha laseru / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-11-13 - TIGEMMA, spol. s r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní akce Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ****@*****.*** Požadujeme... (150 Kč/hod)

Skladník/ce rozpracované výroby / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-10-27 - TIGEMMA, spol. s r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: znalost práce se čtečkou, oprávnění k řízení ručního manipulačního vozíku. Ovládání činnosti práce ve skladě. Výhodou je zkušenost ze strojírenské výroby. Nabízíme: 25 dní dovolené, pololetní odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní... (137 Kč/hod)

Svářeč ZK 135 - motivující mzdové ohodnocení a prémie, zdarma ubytování - Bělotín, Olomoucký kraj
2020-10-24 - Personal Fabric- Agentura Prace, a.s. - personalfabric.cz
Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici svářeče. Nabízíme : - Motivující mzdové ohodnocení s množstvím příplatků a prémií - Diety 206,-Kč za každý odpracovaný den - Ubytování zdarma - Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce...

Vedoucí zahraničních montáží - Hranice
2020-11-14 - Jana Květoňová - inwork.cz
Informace o pracovním místě Organizace práce při montážích u zákazníků Příprava podkladů, objednání materiálu, atd. Vedení montážního teamu Komunikace se subdodavateli, výrobou i zákazníkem Zodpovědnost za práci týmu na montáži Práce na montážích v zahraničí... (45000 - 80000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.