CzechSlovakEnglish
Create a new account

4506 jobs found.

Mzda - Plzeň
2019-05-13 - Burger King - fajn-brigady.cz
Informace Do naší restaurace s přátelským kolektivem hledáme posily! Čekají Tě zde zajímavé výhody a ještě zajímavější příležitosti. Hledáme pracovníka restauračního provozu. U nás se můžeš dočkat spravedlivého rozdělení spropitného dle odvedené práce, fixní ... (85 - 100 Kč/hod)

recepční - Plzeň
2019-05-13 - LITTLE BIG s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Do malého hotelu v centru přijmeme brigádně recepční na odpolední a noční směny.Vhodné pro studenty.Pracovní doba odpolední směna 17-22h,noční směna 22-7h. Co od vás očekáváme znalost anglického jazyka Co vám nabízíme práci v příjemném... (89 Kč/hod)

Prodavačka - Plzeň
2019-05-12 - Marcela Černá - fajn-brigady.cz
Informace Hledám prodavačku na prodej jahod Co od vás očekáváme Spolehlivost Co vám nabízíme Dobře platové podminky (1000 Kč/den)

Práce s módou - Plzeň
2019-05-09 - Triangle Recruitment CZ s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Pracovník na pozici vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím a obuví. Případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám... (123 Kč/hod)

Páječ - Plzeň
2019-05-16 - AMBOSELI s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Amboseli s.r.o. přijme nové zaměstnance. Pájecí práce - tzv. tvrdé pájení, kompletace a spojovaní součástek, kontrola kvality výrobků. Co od vás očekáváme Zkušenosti s pájením ( měď-nerez, měď-mosaz), dobrý zrak - barvocit, ochota pracovat s hořákem, pečlivost...

Skladník/Skladnice - Plzeň
2019-05-15 - FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka - www.inwork.cz
Informace Budete u nás přijímat, třídit, kontrolovat, zaskladňovat nebo expedovat materiál, kompletovat boxy s materiálem v dané sekci, pracovat se čtečkou a manipulovat s klasickým i elektrickým paletovým vozíkem (školení na elektrický paletový vozík zajistíme zdarma).... (16000 - 23000 Kč)

Lisař - Plzeň
2019-05-14 - ADECCO spol. s r.o. - www.inwork.cz
Informace • seřízení, optimalizace a obsluha lisů • kontrola finálního produktu před začátkem směny • zjišťování a odstraňování poruch výrobků • jednoduché údržbářské práce • orientace v provozní dokumentaci Co od vás očekáváme • SOU strojního zaměření (zámečník...

Strážný - Plzeň
2019-05-13 - GROUP BBS s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Hledáme nové kolegy na pozici bezpečnostní pracovník/strážný na objekty v Plzni! Přidejte se do našeho týmu! Jsme stabilní firma s více jak dvacetiletou tradicí. Zajišťujeme kompletní servis bezpečnostních služeb. Co budete u nás dělat: -strážit... (13300 Kč)

ELEKTRIKÁŘI - Nýřany, Plzeňský kraj
2019-05-10 - Ing. Miroslav Tomana - www.inwork.cz
Informace Hledáme vhodné uchazeče na pozicic - elektrikář! Náplň práce: - montování elektrického vybavení strojních sestav - 1 směnný provoz Co od vás očekáváme Zodpovědnost Spolehlivost Co vám nabízíme Nástupní mzdu od 29.000,- Kč Stavenky v hodnotě 100,- ... (29000 Kč)

Bezpečnostní pracovník - Plzeň
2019-05-09 - SBS \ - www.inwork.cz
Informace Pracovníci ostrahy, strážní. Jednosměnný provoz. Poznámka: Zajištění ostrahy obchodních domů a dodržování daných bezpečnostních předpisů, spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost. Co od vás očekáváme Požadavky: čistý výpis z trestního rejstříku... (85 - 90 Kč/hod)

Zdravotní sestra - Plzeň
2019-05-19 - Soukromá Ošetřovatelská Služba – SOS s.r.o - annonce.cz
Agentura domácí péče Soukromá Ošetřovatelská Služba - SOS s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Zdravotní sestra do domácí péče - zdravotní péče o klienty pro oblast Plzeň-město. Nabízíme: zajímavou, smysluplnou a pestrou práci příjemnou atmosféru a soudržnost kolektivu...

Strojní inženýr - Plzeň
2019-05-15 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Budete se podílet na návrzích modifikací serverových skříní  Dále budete navrhovat a konstruovat speciální příslušenství (plechové díly, hliníkové profily a plastové díly) Budete řešit konstrukční celky, detailně navrhovat a vyhodnocovat konstrukční...

Ergoterapeut - Šťáhlavy, Plzeňský kraj
2019-05-04 - CENTRUM HÁJEK - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Vykonávání ergoterapeutického vyšetření a stanovování léčebných a pomocných postupů s ohledem na možnosti našich klientů, vytváření návyků vedoucích ke každodenní soběstačnosti našich klientů s různým typem tělesného, mentálního a kombinovaného... (26000 - 30000 Kč)

Fyzioterapeut - Plzeň
2019-05-04 - CENTRUM HÁJEK - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Vykonávat práci fyzioterapeuta s klienty s handicapem, samostatně provádět diagnostické, terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu, společně s lékařem sestavovat rehabilitační plán, provádět kontrolní a závěrečné posouzení... (28000 - 32000 Kč)

Sociální pracovník - Plzeň
2019-05-04 - CENTRUM HÁJEK - proudly.cz
Popis pracovní pozice: příprava a aktualizace standardů kvality sociálních služeb, příprava a kontrola individuálních plánů klientů s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením ve spolupráci s pracovníky v sociálních službách, spolupráce s institucemi v ... (23000 - 27000 Kč)

Roznos letaku - Plzeň
2019-05-15 - Stanislav Pavlík - www.fajn-brigady.cz
Informace Jedna se o roznos letaku ve městě Plzeň, postupně se děla celé město, dává se akorát jeden letak na nástěnku, nic víc, ideálně aspoň 4h denně a 5dni v týdnu, je jedno jestli dopoledne nebo odpoledne, 80kč/h Případní zájemci piste na Standa.pavlik@gmail... (80 Kč/hod)

Skladník/manipulant - Plzeň
2019-05-15 - CZ PEOPLE s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Přijmeme spolehlivé pracovníky do skladu na pozici Skladník/manipulant. Jedná se o vykládku a nakládku kamionů, klasickou práci ve skladu, ruční manipulaci se zbožím, balení zásilek. Možnost volby směn dle Vašich potřeb a možností. Co od vás očekáváme... (101 - 119 Kč/hod)

Svářeč hliníku - Plzeň
2019-05-19 - RP JOB s.r.o. - inwork.cz
Informace Sváření hliníku metodou Tig Co od vás očekáváme spolehlivost Co vám nabízíme práce ve stabilní společnosti,Plzeň nástupní plat 240 netto ubytování zajištěno Bonus 10 000 Kč (240 Kč/hod)

Controller - Plzeň
2019-05-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti z controllingu, nebo jste na začátku Vaší kariéry ve financích a controlling je to, co chcete dělat? Pokud zvládáte alespoň trochu psanou angličtinu a práce s počítačem Vám nedělá problém, tohle je příležitost pro Vás. Budete mít na starosti: - zpracovávání...

SAP Konzultant - Plzeň
2019-05-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Umíte v SAPu? Pomáháte s ním i ostatním kolegům? Pojďte pomáhat naším klientům. Právě hledáme šikovného člověka na pozici SAP konzultant. Co bude Vaším denním chlebem? - Poskytování odborné podpory pro moduly SAP - Komunikace se zákazníky z ČR a ze zahraničí - Cestování...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.